F457 рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Монітор-планшет XP-Pen Artist 13.3 Pro, Замовлення №За телефоном

Товар прийшов якісний в зазначенний термін. Рекомендую магазин
Відповідь представника «Redprice»
Спасибі Вам за рекомендації та відгук! Ми раді. що Ви задоволені співпрацею з нами. З повагою інтернте-магазин RedPrice.
Андрей Ткаченко рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot W10 (RLS5C_W10), Замовлення №256141766

Товар прийшов вчасно, на наступний день після сплати, в оригінальній упаковці.
Відповідь представника «Redprice»
Андрію, ми вдячні Вам за відгук. Нехай товар служить якнайдовше. Будемо раді бачити Вас знову серед наших покупців! З повагою інтернте-магазин RedPrice.
Sergey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung PM9A1a 1 TB (MZVL21T0HDLU-00B07), Замовлення №123

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Магазин взяв часткову передплату і зник. Номер вайбер вже не є зареєстрованим. Будьте дуже обережні.
Відповідь представника «Redprice»
Добрий день! Надайте, будь ласка, деталізацію щодо Вашого замовлення, щоб ми могли проаналізувати та вирішити ситуацію.
Замовлення 20450769772506 1. Ви видалили контактний номер вайбер. Жоден з телефонів на сайті не відповідає. 2. Ви відправили сьогодні товар, з затримкою. 3. Ви самостійно, без якогось повідомлення змінили ціну товару на 1500 гривень приблизно (сбрехав. визнаю. невірно порахував ціну доставки та інші накладені розходи). В цьому пункті вже нема можливості додати скрина. Але є інші місця. Заява в поліцію вже подана. Нехай вони самостійно приймають рішення щодо вашої діяльності.
5 вересня 2023 Відповісти
Посилка приїхала. Тобто товар доставлений. Але він відрізняється від того, що на фото. Це ОЕМ версія, яка не підтримується Самсунгом. Неможливо обновити програмне забезпечення самого носія. Але то таке. Зателефонувала представниця магазина. Дуже напориста та енергійна дивчина. Свою провину не признали - з'їхали на технічні проблеми. І це не добре. Діалог пройшов на підвищених тонах. Це також не добре. Магазин не рекомендую.
6 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Redprice» відповів на коментар Sergey
Сергію, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Під час оформлення замовлення менеджер повідомляв про терміни відправки від 3 до 7 робочих днів. На жаль, виникла затримка з відправкою товару через складну ситуацію на кордоні. Також у нас стався збій системи, менеджери не мали можливості зв'язатися з клієнтами. Як тільки наші працівники налаштували робочий процес, менеджер відразу зв'язався з Вами. Вам було надіслано скріншот, у якому були зазначені усі розрахунки. Варто наголосити, що вартість на товар не змінилася, у чому Ви пізніше і переконалися. Менеджер завжди наголошує, що потрібно перевіряти товар на цілісність та комплектацію на відділенні "Нової Пошти". Якщо клієнт виявляє, що товар приїхав іншої моделі, або пошкодженний, то у такому випадку потрібно відмовитися від отримання, а ми повернемо кошти, або зробимо заміну. Ці умови прописані у нас на сайті в розділі "Повернення та обмін". На жаль, Ви цього не зробили. Під час розмови менеджер ввічливо та коректно надав усю інформкацію, проте емоційно вели розмову саме Ви.
7 вересня 2023 Відповісти
Bazilla рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Монітор AOC 25G3ZM/BK, Замовлення №253447312

Однозначно рекомендую цей магазин, монітор прийшов в ідеальному стані без битих пікселів, працівники ввічливо відповіли на всі запитання, також перевірили перед відправкою, покупкою задоволений, всім рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо, шановний клієнте, за схвальний відгук про нашу роботу! Менеджери завжди раді допомогти та відповісти на усі запитання клієнтів. З Вами було приємно співпрацювати, неодмінно очікуємо на повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Ted100 не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Sony LinkBuds S Black (WFLS900NB.CE7)

Відповідь представника «Redprice»
Ситуація вже вирішена, гроші повернулися (платив через ... оплату). У відгуку я описав ситуацію, щоб наступні покупці уточнювали ціну перед покупкою
25 серпня 2023 Відповісти
Анастасия Стриж не рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H11 Max (VWV8), Замовлення №15112879

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей магазин! Купувала миючий пилосос, навіть два рази. І той що був перший через місяць чи два зломалася зарядна станція, пилосос не заряджався. Я написала їм у вайбер та зізвонилася, попросили товарний чек та сказали що передадуть інформацію спеціалісту. Написала я їм 26 травня, а зараз 12 серпня, ніякої інформації, слухавку від мене не беруть, у вайбері не відповідають. Не передзванюють.
Відповідь представника «Redprice»
Анастасіє, дякуємо за зворотний зв'язок. Варто зазначити, що менеджер зв'язався з Вами та повідомив, що товар потрібно відправляти на сервісне обслуговування і надіслав дані для відправки. Проте, Ви не відправили товар. Також просимо вибачення, за довгу відповідь, оскільки на той момент Viber оновлювався і зникли усі листування. Очікуємо на відправку товару до сервісного центру.
0лександр не рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black, Замовлення №251543395

Відповідь представника «Redprice»
Олександре, дякуємо за поставлену оцінку. Ми інтернет-магазин який працює на українському ринку понад 8 років, у нас є безліч задоволених та постійних клієнтів. Наші менеджери завжди наголошують на тому, що потрібно обов’язково оглядати товар на цілісність та комплектацію при отриманні. Перед відправкою ми завжди перевіряємо товар на цілісність та комплектацію, на жаль, інтернет-магазин не може нести відповідальність за транспортування товару компанією «Нова Пошта». Якщо Ви замовляли товар на поштомат, то варто зазначити, що це не звільняє Вас від відповідальності оглянути товар, та у разі виявлення пошкодження відмовитися від отримання. Ви зателефонували 05.08, це був вихідний день, відповідно менеджер не відповів на дзвінок. 07.08. менеджер намагався зв’язатися з Вами, проте Ви не відповіли. Олександре, якби Ви відразу виявили пошкодження та відмовилися від отримання, ми б повернули кошти або замінили товар, та на жаль, Ви цього не зробили. Товар підлягає поверненню протягом 14 днів у тому випадку, якщо він новий та не був в експлуатації. Ці правила у нас прописані на сайті у розділі «Повернення та обмін». Ми не звинувачуємо Нову пошту, або кур’єрів, менеджер лише повідомив, що ми не можемо нести відповідальність за транспортування товару. Нам шкода, що виникла така ситуація, але все таки, Вам було надіслано смс-повідомлення з номером товарно-транспортної накладної, у якому зазначалося, щоб Ви обов’язково оглянули товар. Бажаємо приємного та спокійного дня!
Неправда, ваші менеджери підтвердили можливість отримання товару в поштоматі та жодного слова не сказали про перевірку, а після мого звернення щодо повернення ви звинуватили нову пошту та сказали, що я пересилка до поштомату має відповідні ризики, щоб виправдати відкриту коробку та те, що товар був у використанні. Я хотів і міг повернути товар, але ви не брали слухавку, щоб підтвердити реквізити для повернення. А відправляти їх назад у відділення Будятичів без ваших інструкцій, коли ваш магазин у Львові, мало ризики втратити передплату у розмірі 8000 грн. Ви скористалися довірою, отримали 100% передплати та відправили товар, який був у використанні, бо знали, що його не можна буде перевірити та ви завжди зможете звинуватити нову пошту, чи отримувача.
15 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «Redprice» відповів на коментар 0лександр
Олександре, ситуація була детально розглянута з керівництвом. Кошти Вам повернуться протягом 3 банківських днів. Очікуйте, будь ласка.
19 серпня 2023 Відповісти
Олег Нікітюк рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Болгарка Filedman , Замовлення №248427945

Все добре, відповідають вчасно, дуже приємне спілкування, товар цілий і якісний, а ціна приємна.
Відповідь представника «Redprice»
Олеже, ми дякуємо Вам за схвальний відгук! Нехай товар прослужить якнайдовше. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
ipashtet не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: UPS APC 900VA(BVX900LI-GR), Замовлення №217097506

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, менеджер запросив у Вас описати проблему, для того, щоб побачити, чи може майстер дистанційно вирішити проблему. Після того, як Ви надали усю інформацію, менеджер передав її до сервісного центру. Спеціаліст повідомив, що проблема виникла у зв’язку з тим, що акумулятор втратив свої властивості. Оскільки акумулятор не входить в гарантію, то це не є гарантійним випадком. Потрібно замінити його, адже це розхідник. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Андрей рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q600B, Замовлення №20450737089694

Цена как на хотлайн. Позвонил заказал оплатил. В смс было написано ждать 5 10 раб дней. По факту было дня 4. Товар забрал в отделении новой почты, ещё не проверял но коробка не битая.
Відповідь представника «Redprice»
Андрію, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Нехай товар прослужить якнайдовше. Неодмінно готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин RedPrice!