Олена Олійник рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Смартфон Cubot KingKong 9 12/256 Black, Замовлення №20450825247900

Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. Гарного та спокійного дня вам!
o.ostapenko не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Cubot KingKong Star 12/256GB Red, Замовлення №266631252

27.11.2023 р. придбав на сaйті limon.in.ua смартфон Cubot KingKong Star 12/256GB Red. Згодом (після отримання) смартфон завис і його використання стало неможливим через програмний глюк операційної системи. Вимкнення і увімкнення телефону нічого не дало. Відправили телефон продавцю для огляду та здійснення гарантійного ремонту.
Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Доброго дня Кліент отримав новий телефон, але з'явилась проблема з мерехтінням дисплея. Відправив на огляд. Після отримання одразу скинули до заводських налаштувань, протестували 2 доби, по встановлювали необхідні для покупця програми та відправили назад. Після кількох днів після отримання переуточнили, чи все добре працює, відповідь позитивна. Відповідно відбувся глюк прошивки, проста маніпуляція зі скиданням до заводських налаштувань все виправила.
Goainwo рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Смартфон Cubot Note 50 8/256GB Black, Замовлення №264946996

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Yulia Dendemarchenko рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон realme 10 8/128GB Rush Black, Замовлення №59001051007906

Щиро Дякуємо!!! Отримали телефон дуже швидко ( на другий день після замовлення) Якість відповідає опису!!! Всім рекомендую цей магазин!!! Відповідальні і ввічливі продавці! Процвітання і успіхів Вам! Перемоги Україні!!!
Елена Богатырь рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Oukitel RT6 8/256GB 4G Dual Sim Orange, Замовлення №262979866

Вже не вперше роблю закази в цьому магазині! Вічлева та професійна команда.Заказала планшет - швидка,якісно.Рекомендую
Oleksandr 23111990 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Hotwav Cyber 13 Pro 12/256GB Black, Замовлення № 59001048292375

Уже два телефони заказав і порекомендував друзям Все супер
Ігор Савчук рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Oukitel WP23 4/64GB Black, Замовлення №5900104798535

Магазин рекомендую. Телефон по одній з найкращих цін, швидка доставка, провірив телефон, все працюю. Замовив ще один, чекаю.
Паша Скок рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Yellow, Замовлення №254339246

Дуже задоволений магазином.все чітко і без запитань.
vedavrata рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Смартфон Oukitel WP26 8/256GB Black, Замовлення №20450764106948

Все гаразд - телефон (смартфон) працює та відповідає зазначеним на сайті характеристикам. Приємно здивувала швидкість праці цього інтернет-магазину (LIMON.in.ua): замовляв товар телефоном, протягом 1 хвилину підтвердили наявність моделі та ціну, і прийняли замовлення; за 2 години телефон вже було надіслано мені "Новою поштою" (у кінці дня); і вже на наступний день вранці (!) товар вже прибув у моє відділення "НП".
Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Вельми вдячні. Будемо співпрацювати.
23 лютого 2024 Відповісти
Оксана Прокопенко рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 4G 4/128GB голубий Гарантія 1 Рік (*CPA -3% Знижка)_L, Замовлення №248860751

Отримала телефон, задоволена, все працює. Продавець ввічливий, все в розмові вирішили. Дякую. На майбутнє буду користуватись вашою компанією, швидко зреагували і вчасно доставили.