Макс «n41nh4rt» Яровий рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Смартфон OPPO A76 4/128GB Glowing Blue, Замовлення №226360618

Все прийшло, все добре, магазину дякую
Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. Гарного та спокійного дня вам!
Олександр Тараненко рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Смартфон Oukitel IIIF150 Air1 Pro 6/128GB Rock, Замовлення №0508566697

Замовив увечері в п'ятницю, вже в суботу вранці подзвонили, узгодили все і оплатив відразу на розрахунковий рахунок, а вже в понеділок надійшла посилка з телефоном. Вдячний за оперативність і старанність! Рекомендую!
Юрий Маляренко рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Смартфон Oukitel F150 B2021 6/64GB Sahara, Замовлення №20450623447427

Всё отлично! Смартфон ок! Доставка ок! Персонал ок! Нареканий нет! Рекомендую 100%!!! Слава Украине! Героям Слава! Дякую, Разом Переможемо Рекомендую!
Slava Shutenko рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison GT2 Pro 5G 8/256GB Hack Black, Замовлення №206123283

Хороший сервіс та уважні працівники. Дякую
Igor Ballakh рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Gray Global Version

Отличное обслуживание во всем: с первого контакта и заявки связались со мной почти сразу, проверили все детали, согласовали варианты оплаты и доставки, и приятное общение было огромным бонусом!! Хорошая честная рекомендация!!
Катя Білецька рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: Xiaomi Redmi 10 6/128Gb Global (Grey) 175,0 7 175 Xiaomi Redmi 10 6/128Gb Global (Blue) 175,0 7 175, Замовлення №20450576199474

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Прекрасный магазин. После заказа связались в течении пару минут,и на следующее утро отправили, цена актуальная. Мои наилучшие рекомендации магазину.
Natalia 7 не рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Graphite Gray

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заявленого товару за вказаною ціною в наявності не виявилося. Довелося відмовитися від замовлення
DJ Demon рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X4 Pro 8/256GB Poco Yellow, Замовлення №95279

Все чудово! Ціна і наявність відповідає. Вчора 5.08 ввечері близько 18:00 зробив замовлення, щоб сьогодні його отримати і все вийшло - сьогодні вже зранку чекав мене на НП. Зручно, що можливо скинути на карту за товар і отримати його без переплат, працюють до останнього клієнта - почекали мене, поки я скинув кошти, майже до півсьомої у п'ятницю і відразу відправили його. Співробітники ввічливі і швидко відповідають.
Sashurik не рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB Graphite Gray

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Перезвонил менеджеру перед заказом, уточнил можно ли делать заказ и назвал цену на сайте - всё подтвердили. Но после оформления заказа, перезвонили и назвали цену уже на 200 грн выше. Это уже не первая аналогичная ситуация с этим магазином, крайне не рекомендую!!!
+ только у меня назвали цену на 2000грн выше в итоге 13200
13 листопада 2022 Відповісти
Оксана Ковтун не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Blackview BV4900 Pro 4/64GB Green, Замовлення №201246444

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Після оформлення замовлення , телефонує оператор і озвучує, що вартість телефону >5400