Санек Санька не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Graphite Gray

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Если клиент переходит с хотлайн к вам из-за цены то он ждёт эту цену ,а не отговорки у нас указано на сайте цену и наличие уточняйте.вовремя меняйте цену или привяжите к курсу
Roman Tkachuk не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco X4 Pro 8/256GB Laser Black

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

ціна неактуальна.
maxstah не рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64Gb Chrome Silver, Замовлення №201039119

Перешел на сайт, оформил заказ, так как на хотлайне была цена ниже чем в других магазинах. На следующий день представитель магазина перезванивает и начинает , что в таком цвете телефона нету, но есть в другом и это дороже, а в том цвете что я хочу, так это на 600 грн. дороже будет. Только время с ними потерял.
Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Здравствуйте, Максим. Вы заказали память 4/64 - на момент заказа остались только цвета зеленые, цена актуальная 6500грн, на 100грн дороже. Так же Вам предложили вариант памяти 4/128, цвета были все, цена с NFС - 7000грн. Если запись разговора, где все сказано, так что о каких Вы 600грн пишите, нам не понятно. Так же вверху сайта указано, что на момент заказа цены и наличии уточняйте. Курс долара сейчас совсем не стабилен, с этим и связано подобное объявление! Извините за ситуацию.
Точно так же.Дело не в цвете,а цена у них на сайте не соответствует.
25 липня 2022 Відповісти
Вадим Семененко рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Xiaomi POCO M4 Pro 4G 6/128Gb Black (2022), Замовлення №199673885

Товар отримав швидко, робота магазину на вищому рівні, поки всім задоволений. Ціни дешевше ніж у інших.
SoKot Ivanna рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128GB Onyx Gray

Дуже задоволена телефоном
Денис Мовчан рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 11

Замовленням задоволений, магазин рекомендую.
Marina Kurasova рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128Gb Onyx Gray Global Гарантія 1 Рік

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дякую менеджеру Володимиру у підборі смартфону, дуже терплячє віднісся до моїх побажань, все розповів зрозуміло та доступно. Окрема подяка за мега швидку доставку! Вчора у вечері замовила а на ранок він вже у мене. Телефон чюдовий! Не вперше тут замовляю, буду звертатися щє, дякую! Слава Україні!
R1CKROLL рекомендує цей магазин
26 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Star Blue

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Pavel Koshkin рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB NFC Graphite Gray

Заказал телефон 13.06.22г и утром 15.06 забрал на Новой почте без каких либо проблем --Всё хорошо и вовремя --рекомендую.
Lev Che не рекомендує цей магазин
12 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Twilight Blue

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Товар в вскрытой коробке, фонит микрофон. Продавец Максим невежлив. Деньги вернули без стоимости доставки в оба конца.