Ярослав Антонюк рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black, Замовлення №0000021145

Усё було супер. Проблем з мобільним за місяць користування не виявлено. Лайк магазину
Дмитрий Фролов рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Graphite (SM-A546BZKC), Замовлення №0000021219

Вікторія Щепанська рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Cream (SM-S918BZEG), Замовлення №0000021144

Задоволена сервісом даного магазина. Все швидко, якісно та ввічливе обслуговування. Обов'язково замовлю ще щось, саме тут)
Valentin Golohov рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: SAMSUNG GALAXY S23 PLUS 8/512GB LAVENDER (SM-S916BLIG), Замовлення №00000211167

Валентин Швадченко рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Мобільний телефон, Замовлення №0000021214

Все дуже швидко та якісно, доставили день в день, рекомендую!
Олександр Мельничук рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Black, Замовлення №0000021212

Відповіли на всі мої запитання, доставили в день замовлення, по місту Києву.
DoctorUSI рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Nord 3 16/256GB Tempest Gray, Замовлення №0000021203

Max Shevchenko рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter (MNWP3), Замовлення №21248

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

SlavaSlavaSlava рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Green (SM-S918BZGH), Замовлення №0000021128

Сергій Сідор рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №0000021086

Рекомендую магазин.Швидко відправили,консультація по телефону , адекватна ціна,гарантія 12міс.