Євгеній не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №21173

Замовляв новий телефон. Прийшов начебто і новий, але з розрізаними пломбами - пошкоджено пакування і трохи здерта плівка на екрані, і можливо ним навіть намагалися користуватися або вмикати. Так як сплата була на картку варіанту відмовитися від посилки не було(порада - купуючи в цьому магазині оформлюйте післяплатою, але там все одно є певна передплата на доставку, так що вони завжди у виграшу). Оглядав посилку на новій пошті, тому відео можна буде в них запросити при необхідності.
Віталій Павленко рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №0000021056

EkaterinA2612 рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Планшет Blackview Oscal Pad 18 12/256GB Grey, Замовлення №0000021040

Рекомендую магазин .Зв'язалися швидко ,товар отримали на наступний день після замовлення .Все круто ,ми задоволені ?
Alex Romanenkov рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205), Замовлення №0000021036

Оформив замовлення, на наступний день кур'єр привіз, все чудово.
Павло 82 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 245 Slate Gray (010-02120-00), Замовлення №0000021027

Екатерина Ярош рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Active Black (BHR7266GL), Замовлення №0000021029

Якісний товар, відповідна ціна, швидка доставка
Оксана Омельченко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M53 5G SM-M536B 8/128GB Brown, Замовлення № 0000020991

Andhelena рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Yellow, Замовлення № 0000021011

Сподобалося обслуговування.
Іван Коваленко рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro White (SM-R510NZWA), Замовлення №0000021018

Гарні ціни на блискавучий товар. Швидкий та надійний сервіс. Заказав навушники, думав чи може ціна надто низька, чи може ще щось, але не прогадав і получив оригінальні навушники за смачною ціною. Все з ними супер, вони стали заміною лайвів, та я й рад. Взяв собі потім чохол з замком, так як після поломаних лайвів - це єдиний надійний вихід з ситуації. Все супер. Рекомендую
Kobbs рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Google Pixel 7, Замовлення №21008

Передзвонили швидко, доставили швидко. Все ок. Єдиний момент, що телефон був розпакований, але беручи до уваги те, що офіційно в Україні він не продається для мене це було не принципово.