ghost87 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №0000021151

Все чудово.Замовлення доставлено вчасно.
Роман Мельник рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKG), Замовлення №0000021131

Дмитрий Маковецкий рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №0000021083

Чудове обслуговування, швидка доставка кур'єром.
Oleg Sitko рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/512GB Burgundy (SM-S908BDRH), Замовлення №0000021096

Дуже задоволений. Швидко, зручно і ціна найадекватніша на ринку.
Vld Karandash рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 12/256GB Black, Замовлення №0000021084

Получил то что и заказывал. Товар пришёл быстро, без проблем. В целом доволен, рекомендую.
Юрий Гаврильченко рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Black (BHR5970GL, Замовлення №0000021066

Все чудово, проконсультували, відповіли на питання по інших марках. Відправили вчасно, головне дружина подарунком дуже задоволена. До магазину нарікань нема, однозначно 5 зірок, рееомендую купувати тут.
Андрій Чепурний рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W Black (PB100DPDZM, BHR5884GL, BHR5079CN), Замовлення №0000021068

Чудовий магазин, не вперше купую щось саме тут.
Александр Орлюк рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi 12 8/256GB Purple (Global Version), Замовлення №21076

Олексій Ч. рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 12/256GB Black, Замовлення №0000021079

Дякую! Купував телефон дитині! Вона в захваті!
Світлана Кобижська рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: 4CGN2MfD2.rTSAh, Замовлення №4CGN2MfD2.rTSAh

Купувала доньці навушники. Товар швидко оформили і доставили за вказаною адресою. Чудовий товар і прекрасне обслуговування! Рекомендую!