Дмитрий Цыгулев рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000092278

Навушники були в наявності, надіслали відразу після підтвердження замовлення. Доставили вчасно цілими, без пошкоджень. Грають ідеально, навіть краще, ніж очікував. До магазину питань немає, все виконано ідеально:) Рекомендую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваші добрі слова та рекомендації! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. Для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт отримував тільки найкращі продукти та послуги. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Agrael рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №IM907859551

Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за вашу позитивну оцінку! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари. Команда eStore.ua, бажає вам гарного дня.
Алекса Танова рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Акустика JBL Charge 5 Red (JBLCHARGE5RED), Замовлення №00000089682

Купила на подарунок. Без проблем швидко замовила через сайт, наступного дня забрала у точці видачі замовлень. Персонал привітний, показали все, перевірили разом. Все супер. дякую)
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Задоволені клієнти - наш головний пріоритет! Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. Дякуємо, що обрали нас! До нових зустрічей в eStore.ua
Стас Горкін рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Apple Watch 41/40/38mm Midnight Sport Band (MKU83), Замовлення №00000089325

Магазин мені дуже подобається. Ціни одні з найкращих на ринку, і завжди багато товару в наявності. За це вас і обрав.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за те, що обрали саме наш магазин для ваших покупок! Ми завжди стараємося надавати тільки якісний сервіс і найкращі товари по приємним цінам. В eStore вам завжди раді.
Angelina Sirenko рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 256GB Green (MU1G3), Замовлення №00000088641

Магазин дуже зручний, позавчора замовила, а вчора вже забрала у точці самовивозу. Доставка досить швидка, ціни хороші. Купила новий iPhone 15 Plus, дуже класний, швидкий, стильний телефон. Матове покриття просто топ! Залишилась задоволеною максимально))
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Задоволені клієнти - наш головний пріоритет! Дякуємо, що обрали нас, не забудьте знову завітати для здійснення нових покупок. До нових зустрічей в eStore.ua
Радушин Олег рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple, Замовлення №00000088380

Довго не міг визначитись який телефон купити - 14pro чи 15pro. Все ж таки обрав 14pro і не жалкую. Телефон класний, працює швидко! Дуже вдячний за швидкий сервіс, я задоволений максимально. Ви класні, eStore!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми завжди готові допомогти вам у виборі якісної техніки та надати найкраще обслуговування. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
КроншевскаяЛена рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №00000088173

Вирішила купити новий телефон. Довго обирала у якому магазині зробити таку покупку. Звернулась до eStore і залишилась дуже задоволеною. Їх сервіс, підхід до клієнтів, консультації, цінова політика - дуже круто, швидко, вигідно і просто. Обслуговування високого рівня і все продумано до дрібниць. Молодці!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук і довіру! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. З повагою, команда eStore.ua.
Шевчук Владимир рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: MR9A3 Apple WATCH Series 9 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band M/L, Замовлення №00000086502

Купив на подарунок годинник для дружини. Дуже приємно було спілкуватись із консультантом магазину, також сайт магазину максимально простий, товари є у наявності і не за "космічну" ціну. Всі задоволені, дякую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Дякуємо за те, що обрали наш магазин для вашої покупки! В eStore вам завжди раді.
Женчус Ольга рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: iPhone 15 Pro 512Gb Black Titanium, Замовлення №00085625

Цінова політика цього магазину приємно здивувала. Доставили швидко. Користуюсь і довіряю тільки техніці Apple.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари по гарним цінам. Команда eStore.ua, бажає вам гарного дня.
Кустов Леша рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Наушники JBL Wave Beam TWS Bluetooth Black (JBLWBEAMBLK), Замовлення №085439

Магазин залишив тільки гарні враження. Замовлення прийняли в роботу майже одразу, відправили на наступний день. Навушники топ, я задоволений, прослужать мені довго. Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. До нових зустрічей в eStore.ua