Ясько Яна рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Clip 4 Blue (JBLCLIP4BLU), Замовлення №00000001936

Була приємно здивована сервісом і відношенням до клієнта. Всі обумовлені критерії щодо ціни, гарантії та термінів доставки виконані продавцем на відмінно. Від спілкування та покупки отримала лише позитивні емоції!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. До нових зустрічей в eStore.ua
Зеленський І. рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №№IM900757385

Superb service!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари. Команда eStore.ua, бажає вам гарного дня.
Обарина Таня рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №00000001770

Замовила iPhone 14 на сайті. Наступного дня забрали телефон в магазині. Айфон батьку сподобався, за свої кошти вартий. Продавці все вправно та професійно оформили. Дякую. Рекомендую цей магазин та товар.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Задоволені клієнти - наш головний пріоритет! Дякуємо, що обрали нас, не забудьте знову завітати для здійснення нових покупок. До нових зустрічей в eStore.ua
Яшин Сергей рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №00000001568

Найкраща ціна по місту, ввічливий персонал, є гарантія без додаткових зборів. Покупкою задоволений, дякую!!!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваша позитивна оцінка є для нас найбільшою нагородою! Для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт отримував тільки найкращі продукти та послуги. До нових зустрічей в eStore.ua
Евгений рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №IM904320830

Замовив ігрову приставку SteamDeck Oled 512 ГБ. відправили того ж дня після повної оплати як і обіцяли. Товар новий, всі пломби від виробника на місці, поклали всі документи від магазину. Менеджер все зрозуміло пояснив та на моє прохання перетелефонував після отримання коштів магазином.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та підтримку! Ми завжди готові допомогти вам у виборі якісної техніки та надати найкраще обслуговування. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Кожемяко Олег рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Sky Blue (MGYL3), Замовлення №00000001335

Замовив для доньки навушники Apple. Замовлення швидко пройшло обробку і впродовж декілька хвилин зателефонував менеджер. Домовились, що за товаром приїду у пункт видачі. Якість навушників відповідає опису. Донька у захваті і це найголовніше! Рекомендую цей магазин для покупок!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Дякуємо за вашу довіру! З повагою, команда eStore.ua.
Пикул Олег рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Light Pink (MT1U3), Замовлення №00000103697

Класний великий вибір оригінальної техніки Apple, а також фірмових аксесуарів. Я купив тут кейс для телефону, ціна адекватна і належне обслуговування.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваші добрі слова. Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Бельченко Дима рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №00000103277

Питань до магазину немає ніяких. Зв'язалися через 10 хв. після замовлення. Наступного дня замовлення прийшло в відділення нової пошти. Я дякую за оперативність. Ціна на телефон нижча за середньоринкову. СУПЕР. Рекомендую!
Гусев Алексей рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000103081

Замовив на подарунок навушники AirPods Pro 2. Отримав навіть раніше обіцяного терміну. Ціна хороша і обслуговування в магазині приємне. Рекомендуємо магазин 100%
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваші слова - це найкраща нагорода для нас! Дякуємо за те, що обрали наш магазин для вашої покупки! В eStore вам завжди раді.
Сармат Сергей рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №00000102335

Дякую eStore за якісний товар високої якості! Без затримок, без зайвих балачок, все тільки по ділу. З вами дуже приємно мати справу! Успіхів вам!