Головина Варя рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple 140W USB-C Power Adapter (MLYU3), Замовлення №00000005317

Від замовлення товару на сайті та до отримання все пройшло гладко. Дякую вашій команді за такий сервіс, і більше вам хороших покупців.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Задоволені клієнти - наш головний пріоритет! Дякуємо, що обрали нас, не забудьте знову завітати для здійснення нових покупок. До нових зустрічей в eStore.ua
Захаров Денис рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3), Замовлення №00000005077

Надійний магазин, всю техніку Apple купую в них. Швидке отримання замовлення, висока якість послуг, адекватні ціни і оригінальний товар.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Дякуємо за вашу довіру! З повагою, команда eStore.ua.
МаргаритаРог рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №00000005018

Знадобився терміново адаптер. Замовила в цьому інтернет-магазині. Замовлення прибуло в точку видачі вчасно, без затримок. Товар офіційний, з гарантією. Дуже задоволена обслуговуванням.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми завжди стараємося надавати тільки найкращий сервіс і якісні товари. Команда eStore.ua, бажає вам гарного дня.
Нагорная Нина рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №00000004066

Замовивши новий айфон в цьому магазині, я залишилась враженою якістю обслуговування та оперативністю доставки. Рекомендую цей магазин для покупок техніки Apple.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Раді, що ми вас здивували! Ми завжди готові допомогти вам у виборі якісної техніки та надати найкраще обслуговування. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Грач Александр рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №00000003995

Замовив на сайті айфон. Все швидко отримав та головне ВЧАСНО! Все сподобалось, все працює. Топчик!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваші слова - це найкраща нагорода для нас! Дякуємо за те, що обрали наш магазин для вашої покупки! В eStore вам завжди раді.
Муха Владислав рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №00000003657

Придбав новенький айфон. Перейшов з 11. Це небо і земля. Я задоволений! Доставка та упаковка організовані найкращим чином. Товар прийшов без дефектів. Рекомендую магазин eStore!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Нам дуже приємно чути такі гарні слова від наших клієнтів. Наша команда завжди працює на результат і старається зробити покупку максимально комфортною для вас. До нових зустрічей в eStore.ua
Квик Анна рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Apple USB-C Charge Cable 240W 2m (MU2G3), Замовлення №00000003412

Купила кабель. Швидко відправили. Без проблем та інших непорозумінь. Сервіс вищого класу!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваші добрі слова. Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Козлов Саша рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00000003172

Рекомендую магазин! Замовляв навушники Apple. Все добре, товар прийшов згідно з описом і комплектації. Покупкою задоволений. Обслуговування чудове.
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та підтримку! Ми завжди готові допомогти вам у виборі якісної техніки та надати найкраще обслуговування. З найкращими побажаннями, команда eStore.ua.
Жвалов Егор рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Apple USB-C Charge Cable 60W 1m White (MQKJ3), Замовлення №00000002851

Швидка відправка, гарантію та чек надають, що дуже зручно, товар новий та справний. Рекомендую!
Відповідь представника «eStore.ua»
Добрий день! Ваша позитивна оцінка є для нас найбільшою нагородою! Для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт отримував тільки найкращі продукти та послуги. До нових зустрічей в eStore.ua
Валерия Рудич рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro FineWoven Case with MagSafe - Taupe (MT4J3), Замовлення №00000002604

Професійний підхід до покупців, детальна інформація щодо товару. Дякую! Надалі буду замовляти в цьому магазині.