SlavOks рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Повторювач TP-Link TL-WA850RE, Замовлення №000686895

Приємне обслуговування консультантом. Швидке опрацювання замовлення. Магазин є офіційним представником TP-Link. Плюс швидка та безкоштовна доставка.
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Вдячні, що оцінили нашу роботу.
Олег Король рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Apple pencil для ipad 10.2, Замовлення №000686148

Все швидко, зрозуміло.
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня, вдячні за відгук!
Артем Стойко рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Лампа блогера Puluz PKT3062B 11.8, Замовлення №000683221

Замовляв товар пізно ввечері, на наступний день зранку мені зателефонував менеджер щодо підтвердження замовлення, уточнив замовлену мною позицію, чи влаштують мене терміни доставки, чи вірно я вказав адресу магазину де я забиратиму товар ну і в принципі - це все, через 5 днів я отримав своє замовлення) В цілому, мій досвід взаємодії з цим продавцем дозволяє його рекомендувати іншим. Лайк!)
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня! Дуже Вам дякуємо за відгук. Бажаємо довгого користування новим пристроєм!
Анастасія Коношенко рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 520BT White (JBLT520BTWHTEU), Замовлення №000684125

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо, вдячні за відгук!
Сергій Процун рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Клавіатура Dark Project KD83A PBT Mechanical G3ms Sapphire Blue/White (DP-KD-83A-004500-GMT), Замовлення №500004

Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Дуже дякуємо за відгук про наш магазин та товар! Бажаємо довгого користування новою клавіатурою.
Іван Пилипчук рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Смартфон G32 6/128Rose Gold, Замовлення №000681744

Телефон прибув за два дні,та ще з блоком живлення хоч всі сайти пишуть що блок не входить в комплект.Телефон хороший, обслуговування ще краще.телефон і магазин рекомендую
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо, вдячні за відгук!
Светлана Доценко рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Infinix Hot 30 8/256GB Sonic White, Замовлення №000680787

Любомир Кусик рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Іригатор Pecham Luxury Travel White, Замовлення №000681210

Nasar Stepanow не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Навушники, Замовлення №000677793

НЕ зручний інтерфейс сайту або взагалі або погано інтегрований до мобільного браузеру чи iOS.
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Обов'язково візьмемо до уваги. Стараємось ставати краще, тож дякуємо за Ваш коментар!
Leonidis не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: Кемпінговий ліхтар XO YH04 LED Lamp

Умови доставки не відповідають заявленим на hotline. Відмовились доставити в запропонований нимиж магазин.
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! На жаль, оскільки Ви не вказали номер замовлення, прокоментувати саме Вашу ситуацію не маємо змоги. Проте в цілому ми пропонуємо клієнту можливі варіанти доставки, в залежності від того, де товар є в наявності. Якщо товара немає на складі, можемо запропонувати доставку на Нову пошту. Приносимо свої вибачення.
Замовлення №000677750 на суму 169 грн Оформлений 21.11.23. Самовивіз з магазину Безкоштовно. Обрав магазин серед запропонованих. Це замовлення прийняли. Потім зателефонували та сказали купити 2 од. Якщо не хочу, то доставка платна у ВНП.
23 листопада 2023 Відповісти