volf volf не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер 2E PowerLink MiFi 1 (688130245326), Замовлення №000722424

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Працівники магазину та колл центру некомпетентні будь-якої допомоги не надають тим більше відповіді на звернення. За умови продажу повинно було по акції нараховано 3 пакета послуг, однак з 24.12.2023 послуги ніхто не нарахував. Умови не виконані.
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Якщо умови, вказані на сторінці акції, виконані, необхідно набрати 111 для уточнення деталей нарахування бонусів та активації пакета послуг.
Ольга Владзяновська рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Стилус AIRON AirPencil 2 for iPad , Замовлення №000708808

Все було чудово. Швидко прийшло. Порадувало те, що стилус був в наявності, коли в ...і не було. Ще і ціна нижче. Однозначно рекомендую !)
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук!
Кирилл Щ не рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Buds 3 White (BHR5522CN/BHR5526GL), Замовлення №000721368

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Приносимо свої вибачення, були проблеми з дозвоном через велике навантаження лінії. Передали інформацію кол-центру, з Вами зв'яжуться. Дякуємо за звернення!
Иван Голубенко не рекомендує цей магазин

Купив: Навушники, Замовлення №000719212

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Телефонував декілька раз, чекав по 40-50 хв, слухавку так і не взяли, чекав доставку довго
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. У зв'язку із високим навантаженням вхідна лінія кол-центра обмежена. Приносимо свої вибачення. По номеру замовлення бачимо, що замовлення було доставлено від постачальника на торгову точку протягом того терміна, який обгорювався під час підтвердження замовлення.
Та сама ситуація. Ніхто ні за що не відповідає в компанії Водафон. Зворотній зв'язок відсутній. Мені не нарахували послуги, хоча кошти отримали
30 грудня 2023 Відповісти
Мирослав Слава рекомендує цей магазин

Купив: Кабель Colorway 3в1 magnetik rotation 1м чорний, Замовлення №000726014

Все відмінно.
Вдячні Вам за відгук!
Анна Нестеренко рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Безпровідні стереонавушники Gelius Pro Basic GP-TWSO11, Замовлення №Замовлення №000722873

Дуже задоволена товаром. Прийшло все швидко.
Відповідь представника «Vodafone»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Осамелян Ирина рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Колонка , Портативна колонка JBL Clip 4 Blue/Pink (JBLCLIP4BLUP), Замовлення №000719041

Отримала товар ! Дуже швидко відправили . Рекомендую!
Вдячні за Ваш відгук.
Юлия Урбан не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №000719957

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Приносимо свої вибачення щодо цієї ситуації. Зі свого боку можемо гарантувати, що вся продукція, яку ми продаємо, оригінальна та сертифікована для продажів в Україні.
Oz Orly не рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Гарнітура Gelius GP-TWS033 (27948064) Clear Wiew Рейтинг:, Замовлення №000720450

Замовив на сайті водафон наушники для подарунку, обирав навмисно білого кольору, але на думку працівників водафону без різниці який колір потріьно відправити Прийшли наушники темного кольору, вперше купував у вас, більше не буду, дякую
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Приносимо свої вибачення щодо цієї ситуації, дійсно, з нашого боку було припущено помилку. Вже виправили на сайті колір навушників. Ви можете повернути товар протягом 14 діб.
ЮліяІ рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony MDR-EX15AP White (MDREX15APW.CE7), Замовлення №000715217

Товар справний та оригінальний , рекомендую! Хочу окремо подякувати Адміністратору магазину Водафон в м. Київ, вул. Мішуги 4А (Піраміда) за надзвичайний професіоналізм та відмінну клієнтоорієнтовність у вирішенні питань, пов?язаних з моїм замовленням та прошу керівництво магазину відмітити премією такого відповідального працівника! Гречно дякую!
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Щиро вдячні Вам за відгук!