IrinaSid рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Універсальний об'єктив Tamron 28-75mm f2.8 Di III VXD G2 (A063), Замовлення №8352

Ви супер! Миру та процвітання вам!
IrunkaMandarunka рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смарт-годинник Garmin Lily 2 Cream Gold with Coconut Silicone Band (010-02839-00), Замовлення №8267

2 травня зробила замовлення, 3 травня отримала доставку наложкою у Кремечуг. До годинника питань не маю, все відповідає опису та обіцяній якості. Підключила все без проблем. Було єдине питання по додатку, але воно було вирішено за лічені хвилини у телефонному режимі.
Juliiachaika рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Миша Razer Basilisk V3 X Hyperspeed (RZ01-04870100-R3G1), Замовлення №7086

Razer Basilisk V3 X Hyperspeed - ТОП для мене. Дякую за пораду та гарне пояснення щодо вибору моделі.
Yliya Tsarkova рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin vivoactive 5 Cream Gold Aluminum Bezel with Ivory Case and Silicone Band (010-02862-11), Замовлення № 6807

Часы брались на подарок, поэтому важна была цена. Самая низкая оказалась именно здесь. Также мне нужна была адресная доставка на конкретное время не на мое имя - тут также мне это предложили. Все обещанное магазином было исполнено в сроки. Я рекомендую SmartMAG!
Юлія Сергіївна Зідрашко рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: OLED телевізор LG OLED48C3, Замовлення №6642

Покупка OLED телевізора LG OLED48C3 успішна. Завдяки цінам магазину я ще й заощадила кругленьку сумму, бо у нас такий телевізор на гривень 800 дорожче. Дякую SmartMAG і його команді за вигудну покупку!
Жекан не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 квітня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh Black (PB2050ZM, VXN4289CN), Замовлення №№50577

Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня, дякую за відгук, а в чому власне кажучи наша вина, що параметри товару не відповідають заявленим виробником? Є повернення, обмін товару якщо він вам не підійшов, але для цього потрібно не йти писати відгуки куди тільки можна, а лише заповнити форму на сайті і з вами зв'язалися б для вирішення питання!
Заполнил форму на сайте,отправил пауэрбанк на диагностику,на следующий день вернули деньги за товар на карту.Претензий к магазину не имею
Вчора Відповісти
Sofia.dm рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003), Замовлення №6309

дякую за швидкість
maksim.lym рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 350.35.W, Замовлення №6169

Дякую співробітникам магазину за задоволення від покупки, яке я отримав!
lee anania рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №6108

Живу у Київі. А цей магазин як вже потім зясувалося знаходиться саме у столиці, тому тут було без варіантів - купувала ігрову тут. Відмониторила спочатку через хотлайн, мені ціна підійшла, подзвонила, сказали що ігрова є у магазині. Прийшла і одразу забрала її.
Сорощук рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507XI (FA507XI-LP013), Замовлення №5800

10 апреля заказала, 11 мая получила. Без проблем отправили наложкой. Заводская упаковка, ноут естественно не тронутый. Гарантийный талон и чек положили в упаковку от почты.