Чорний Андрій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K2008KRM) - (1 шт), Замовлення №47666

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «SmartMag»
Доброго дня. Вибачаємось, була затримка від сервісного центру. Сьогодні зробили вам повернення коштів.
Кошти повернули
6 лютого 2024 Відповісти
Mayya Tavluy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: SmartMAG, Замовлення №48386

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Ми розібралися в ситуації і виявляється у WFP нововведення у процесі повернення грошей. Комісію вам компенсуємо на карту, вибачте за незручності.
Дуже шкода, що для того, щоб розібратися, вам було недостатньо спілкування в чаті, не дуже ввічливого з вашого боку. І тільки винесення на загал простимулювало розібратися.
5 лютого 2024 Відповісти
maelz рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Red (910-006784), Замовлення №1028

Навіть не очікувала такого апарату за таку ціну. Величезне дякую продавцеві за влучну пораду!
max1gu не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Phantom Black (SM-S901BZKD), Замовлення №48336

Покупал новый телефон. Магазин прислал б/у телефон: 1. Телефон полностью разряжен 2. На телефоне есть личные фотографии июля 23 года (покупка в январе 24) 3. В выходные дни даже колцентр не работает
Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. З вами зв'язалися у робочий час і вже домовилися про відправку заміни пристрою за рахунок магазину. Вибачте за незручності.
Вопрос решили - магазин заменил товар, все накладные расходы взял на себя.
10 лютого 2024 Відповісти
Валентина Сліпченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2024

Хотів купити: Телевізор TCL 65C805

Відповідь представника «SmartMag»
Просимо вибачення за ситуацію, що склалася, передали на склад постачальника ТТН у середу ввечері, обіцяли відправити в четвер, але чомусь не відправили. Сьогодні в обід товар вже був на НП, але ви вже відмовилися.
Передоплату повернули
2 лютого 2024 Відповісти
Вікторія20 рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №1038

lika3890 рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: 3D-принтер Creality Ender-3 V3 KE, Замовлення №1054

Відправили наложкою 27.01, отримала пакунок 28.01. Вміст посилки відповідав моєму замовленню. Оформлювала розстрочку від монобанку.
Ольга Бурима рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 256 GB, Замовлення №723

ціну на сайті вказали вірну, по телефону менеджер підтвердив наявність, оформлення зайняло декілька хвилин, отримала товар наступного дня
Сергей Шишков рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Монітор AOC C24G2U/BK, Замовлення №47949

Хороший магазин. Покупка пройшла як звичайно це буває - швидко зв'язались, відправили і через день чи два отримав. Здається в п'ятницю замовив, в неділю забрав. Ціна найкраща. Все гуд, рекомендую.
Кікоть О рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №141

Все добре, станцію отримав, станція нова і справна. Дякую.