Вероника Ильченко рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Beats by Dr. Dre Fit Pro Stone Purple (MK2H3), Замовлення №5095

5.04 купила у СмартМаг навушники. Замовила доставку кур'єром від магазину до дому. Послугу виконали вчасно, якісно і у повному обсязі. Магазин рекомендую.
Ольга 1986 рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада (зарядна станція) Sony Зарядна станція PlayStation VR2 Sense, Замовлення №4289

Замовлення отримала в повному обсязі
maria_19 рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний для ПК Elgato Wave 3 білий, Замовлення №4135

Давно мріяла про такий студійний мікрофон і тут мене підкупила ціна)) я просто не змогла пройти повз. Товар дуже гарної якості, бо оригінал, а продавці просто молодці - уважні, тактовні і готові одразу вирішити будь які питання. Дякую за можливість здійснити давнішню мрію.
Ілля2811 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Samsung Wireless 10000 mAh Grey (EB-U3300XJEGEU), Замовлення №3571

отправили новой почтой наложкой, проблем по оформлению небыло, отправили сразу
Христина Геітан рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Плойка для волосся BaByliss C451E, Замовлення №3409

Репутація магазину не підкачала. Плойка доставлена вчасноі вже повноцінно виконує свою функцію. Іменинниця задоволена, а це саме головне. SmartMAG! ви як завжди на висоті!
Artem Zelenyj рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE AORUS 7 9KF (9KF-E3EE513SD), Замовлення №3273

5 балів за гарну пораду, ноут топ!
Volodymyr101190 рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF), Замовлення №3170

Заказал процессор AMD Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF) доставили курьером от магазина без проблем в тот же день, процесор отличный, мне как раз встал по параметрам идеально. Перед заказом перечитал много отзывов про этот магазин и не только на этом портале, поэтому на 99 процентов был уверен, что проблем не будет. Так и вышло! SmartMAG рекомендую!
Anastasia_rikkl рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники TWS Sony LinkBuds S White (WFLS900NW.CE7), Замовлення №3300

навушники отримала за два дні, упаковка ціла, навушнкии робочі
Анна..... рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Універсальний об\'єктив Sigma AF 18-50mm f 2,8 DC DN C, Замовлення №3161

Олександр то крутий консультант! Дякую за мій вдалий вибір об'єктиву Sigma AF 18-50mm f 2,8 DC DN C. Це саме те, що мені було потрібно!!!
Володимир Шевчук рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: 3D-принтер ELEGOO Neptune 4, Замовлення №3081

доставили курьєром від магазину без проблем в той же день, 3D-принтер новий, доставлено без пошкоджень