Татьяна Чегренец рекомендує цей магазин
1 вересня 2021

Купив: Іграшки та футболка, Замовлення №20 4504 3325 8830

Замовлення за моїм бажанням швидко відкорегували і швидко відправили. Дуже дякую!
Ксюш рекомендує цей магазин
3 серпня 2021

Купив: MAKE IT REAL Juicy Couture: Набір для створення шарм-браслетів «Романтичне побачення», Замовлення №МР00-024295

Дякую за гарне обслуговування та швидку доставку. Буду купувати ще.
Відповідь представника «MYplay»
Добрий день. Спасибі за відгук.
Марина Огієнко рекомендує цей магазин
30 червня 2021

Купив: Автомобільний трек Hot Wheels Атака дракона (DWL04)

До товару жодних претензій. Зв'язалися також дуже швидко. Але з доставкою були проблеми. На сайті було написано, що відправлять цього ж дня(для мене це було дуже важливо). При телефонній розмові також запевнили в цьому. Але насправді відправили ввечері наступного дня, посилка спізнилась, змушена була шукати заміну. Тому для швидкої доставки цей сайт не рекомендую
Відповідь представника «MYplay»
Добрый день. Большое Вам спасибо за отзыв, Вы помогаете нам стать лучше! Примите наши искренние извинения, если доставили Вам негативные эмоции. Ваш комментарий станет для нас отличным стимулом для работы по повышению уровня доставки. Обязательно учтем Ваши замечания и постараемся в дальнейшем оправдывать ваши самые высокие ожидания. Вы всегда можете рассчитывать на наш опыт и профессионализм!
Helen Helen рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Купив: Трусики-підгузники Goo.N Cheerful Baby XXL, 34 шт. (843287)

Спасибо. Товар отличный. Цена и качество соответствует. Очень приятный сервис и общение. Я довольна всем . Буду ещё обращаться.
Юлия Ручко рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Коляска для ляльок Smoby Maxi Cosi Quinny трехколесная (255097)

Спасибо большое за качественный товар,быструю доставку,прекрасную консультацию.Все понравилось от А до Я.Коляска шикарная,изумительное качество,легко собралась.Для трёхлетки идеально.Спасибо за крутой сервис.Я Ваш клиент
Эльзара Сейдаметова рекомендує цей магазин
13 травня 2021

Купив: Игрушка мегагадзила, Замовлення №МРОО015090

Огромное спасибо очень удивилась за оперативность вчера заказала сегодня уже забрала товар очень качественный , и консультанту огромное спасибо все доступно объясняет .
IrinaKov рекомендує цей магазин
9 травня 2021

Купив: SPIN MASTER Bakugan.Battle planet: большой игровой набор из пяти бакуганов, Замовлення №МР00-014684

Отличный магазин. Быстро оформили заказ, быстро отправили. Цена и ассортимент соответствует, указанному на сайте. Рекомендую.
Андрей Боярский рекомендує цей магазин
6 травня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO Ninjago Истребитель Кая 513 деталей (71704)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Рекомендую магазин. Несмотря на праздники, заказ доставлен в кратчайшие сроки.
Тетяна Голота рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Купив: Стретч-іграшка

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Чудовезна співпраця з менеджером і магазином. Клієнтський підхід надзвичайно порадував, виконали моє індивідуальне замовлення. Дуже задоволена і в магазин заглядатиму ще .
21 квітня 2021

Купив: автопром машинка метал

Спасибо огромное за помощь в выборе игрушки, очень оперативно и быстро пришел заказ, очень внимательный и терпеливый менеджер, учел все мои пожелания в выборе игрушки. Магазины закрыты..увы, а здесь мне помогли..СПАСИБО!!