Юлия Вашко рекомендує цей магазин
15 квітня 2021

Купив: Лялька Гарнюня, Замовлення №МРОО-011463

Очень быстро связался менеджер, все чётко и профессионально. Покупала куклу внучке, пришла хорошо упакована, без повреждений. Все очень понравилось, будем обращаться в дальнейшем.
Марина Тимченко рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Іграшка прийшла дуже швидко, дитина дуже задоволена, і батьки теж))! Дякуємо та бажаємо успіхів працівникам магазину! Марина.
Владимир Коренной не рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Киберкодер конструктор, Замовлення №20450335288978

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Возникла проблема с установкой драйверов для оборудования конструктора. Инструкция к конструктору не помогла. Со стороны магазина полное отсутствие технической поддержки (не компетентность?). Пришлось "шерстить" интернет, связываться с производителем.
Відповідь представника «MYplay»
Добрый день, Владимир. На сколько вижу что Вы не один раз общались с менеджерами нашего магазина. и они всячески пытались Вам помочь. но увы они не могут предоставлять услуги по настройке /установке драйверов. Поэтому Вам были переданы контакты поставщика, и Ваш вопрос сейчас решается. Мы ждем ответ от поставщика.
Увы и ах! Контакты поставщика мне никто не давал, хотя и обещали сбросить на Вайбер, и зайти через Тим Вивер на мой ноутбук. В интернете нашёл контакты производителя вышеуказанного конструктора. С их помощью и решил вопрос.
3 лютого 2021 Відповісти
18 січня 2021

Купив: Детская игрушка Скритчер, Замовлення №МР00-002751

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ужасно недовольна обслуживанием! Во первых после оформления заказа мне никто не перезвонил, прислали смс что заказ выслан, через 2 дня пришло смс с оповещением что заказ пришел, оплата была уже написана другая,ну понятно, за доствку и наложку, но не тут то было, после осмотра и оплаты на почте они еще и скрытую комиссию указали. По итогу доставка заказа вышла в 100 грн. Не советую этот магазин. тем более что при открытии самой коробки с игрушкой оказалось что товар то не оригинал.
Відповідь представника «MYplay»
Доброго дня. Прошу вказати номер Вашого замовлення, для уточнення інформації. Ми продаємо тільки оригінальний товар, можемо надати всі документи на іграшку.
Алексей рекомендує цей магазин
2 січня 2021

Купив: Игровая фигурка серии FUNKO POP!

Часто покупаю там фигурки FUNKO POP! Бесплатна доставка в магазин сети. Отличный приветливый персонал, который всегда готов помочь в выборе.
Irina не рекомендує цей магазин
2 січня 2021

Хотів купити: Конструктор Ravensburger Gravitrax Стартовый набор (26099), Замовлення №031389

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Anastasiya0606 не рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Хотів купити: Игровой набор Peppa pig Дом семьи Пеппы, Замовлення №MP00-029180

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «MYplay»
Добрый день. Приносим свои извинения. Это очень не приятная ситуация. Прошу подсказать номер заказа для уточнения всех деталей с менеджером, который Вам не смог помочь.
Хотіла написати, точніше важе написала, ще кращий відгук ніж Ваш про цей магазин, але не можу його чомусь надіслати(((
30 грудня 2020 Відповісти
Halyna Sova рекомендує цей магазин
21 грудня 2020

Купив: Ігровий набір з фігурками Poopsie S3 Волшебные сюрпризы (559825), Замовлення №101339

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Магазин просто супер! Настільки все сподобалося, що хочу залишити відгук вдячності. Замовлення я оформила в неділю, і моєму здивуванню не було меж, коли через кілька хвилин отримала повідомлення із номером ТТН, яка в той же день була відправлена! Наступного дня отримала замовлення - все надійно упаковано. І ціна на цей товар (poopsie slime surprise) була найнижча на ринку. Якість, до речі, на висоті - оригінал. Дякую за Вашу роботу, яку Ви виконуєте гідно!
Іра Романів не рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Купив: Взуття Bartek

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Товар оплатила вчасно, звязалась з менеджером, все Ок. Через 2 хотіла дізнатись ТТН, виявилось, що мою оплату ніхто не може ЗНАЙТИ, ЧЕРЕЗ 4 ДНІ БЕЗКІНЕЧНИХ консультацій з банком, (з мого боку), виявилось, що кошти є, але вже немає мого товару!!! Кошти Не повертають вже 2 дні, безмежні обіцянки, ніяких дій!!! Мій втрачений час, неповернуті кошти, дитина без взуття, робіть висновки!!!
Відповідь представника «MYplay»
Добрий день. Приносиму свої вибачення. Деякий час були перебої в роботі з банком з їх сторони. Кошти були повернуті 6.12.
koloboko не рекомендує цей магазин
28 листопада 2020

Хотів купити: Розважальна гра Tactic Alias Junior (54337)