Leliv не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black

Не сподобалося: відповідність умов оплати

ціна на сайті на 1000 більша....
Елена Трушина рекомендує цей магазин
2 травня 2024 На модерації

Купив: Килимок придверний із принтом Платформа 9 3/4 Гаррі Поттер, Замовлення №223669065

Огромное спасибо!!! Обслуживание на высшем уровне: быстро связались, быстро отправили, наличие и качество продукции, тоже, на высоте. Рекомендую!!!
Наталя рекомендує цей магазин
2 травня 2024 На модерації

Купив: Спирулина Golden Pharm Spirulina 200таб (71519002), Замовлення №223305035

Товар і ціна відповідає вказаному на сайті. Проблем з оформленням та отриманням не було.
konopashka рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Секатор с храповым механизмом Fiskars X-series (P971) 1057176, Замовлення №223464026

Максим Куценко рекомендує цей магазин
1 травня 2024 На модерації

Купив: Кожаний чехол-книжка, Замовлення №223622030

1 травня 2024 На модерації

Купив: Автодержатель Baseus Stable Gravitational Car Mount Lite (Air Outlet Version) (SUWX01) Black, Замовлення №223146038

Максим Митриенко рекомендує цей магазин
30 квітня 2024 На модерації

Купив: Ударопрочный чехол Epik Camshield Serge Ring for Magnet Xiaomi Poco C40 Синий, Замовлення №223458024

Купляв минулого року. Все швидко, магазин рекомендую.
Юрий Крикун рекомендує цей магазин
29 квітня 2024 На модерації

Купив: Подарочный набор для бара Youchen MC-9 из 10 предметов, Замовлення №223748040

Якісний товар, перевершив всі мої очікування!
Яна Баланюк рекомендує цей магазин
29 квітня 2024 На модерації

Купив: Схвати первым , Замовлення №223284033

Дякую, якісна і весела гра)) дитині сподобалось)
mynickname рекомендує цей магазин
28 квітня 2024 На модерації