Andrei Artemiev не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Подовжувач MiJia Power Strip (6 розеток + 3 USB-port) White CXB6-1QM China Edition Код товару:, Замовлення №3402032

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ляпка рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Наушники Hoco ES39 Bluetooth Белый Bluetooth наушники Hoco EW43 White, Замовлення №223618038

OleksiiP рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Щетка для гриля Tefal K1851034, Замовлення №223110037

Golovina76 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Бландер Liberton LHB 0308, 223756025, Замовлення №223756025

Гарний магазин, не перший раз вибираю техніку для дому. На замовлення відповіли відразу.Порадилась і замовила те що і хотіла.Дуже подобається,ДЯКУЮ.
Proboot рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Вентилятор к ноутбуку Acer 4920, 4920G, 5050, 5920, 5920G (667395951)   Вентилятор к ноутбуку Acer E, Замовлення №223740028

Приятное общение,быстро,недорого-рекомендую!!!
Ірина Савинська рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Настільна гра Карти, Мемчики, котики2, Замовлення №223234018

Обслуговування на вищому рівні, дякую, все сподобалось.
Igor Dubrovskyi рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Універсальне ЗУ Liitokala Lii-S8, 10 каналів, Ni-Mh/Li-ion/LiFePo4, 220V/12V, LED LCD, Замовлення №223153031

Комунікація і доставка на вищому рівні! Зарядка вже 4 місяць в безперервній роботі. Покупкою задоволений! Дякую!
Дякуємо за відгук!
AntonZp не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2), Замовлення №224935004

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Oles Bondar не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band M/L (MR9V3), Замовлення №223376038

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Kinad__ рекомендує цей магазин
5 лютого 2024