Едуард Черчук не рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет Fitbit Charge 6 Porcelain / Silver Aluminum, Замовлення №223227032

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Евгений Кириченко не рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Хотів купити: Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-100001015BOX)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Спочатку змінилась ціна, стала на 300 грн більше - я зробив передоплату у п'ятницю і мені сказали, що відправка в понеділок. Щоб ви розуміли, я замовляв комплектуючі у різних місцях і саме цей магазин, з їх слів, повинен був відправити першим. Але до четверга я все отримав, а вони ще навіть не відправили. З їх слів - не було часу. Дуже не рекомендую цей магазин, якщо цінуєте свй час та нерви
Alexey Bas рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/128GB Phantom Black (SM-G998BZKDSEK), Замовлення №224855002

Artem Malokost не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-PLUS sAM5 B650 4xDDR5 M.2 USB HDMI-DP WiFi BT mATX (90MB1BG0, Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI (90MB1BF0-M0EAY0), Замовлення №224244004

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Annoying рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 2 TB (MZ-V7S2T0BW), Замовлення №223158029

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Довелось доволі довго чекати свій диск, при видачі чеку вам не нададуть, тільки видаткову накладку. Звісно, головна перевага магазину - ціна, з якою ніяких проблем не виникло, через що і рекомендую
Валентин Піхоцький рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Электронная книга Amazon Kindle Scribe 16 GB 10.2 с Premium Pen, Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Scribe 16 GB, Замовлення №224872002

Рекомендую. Все пройшло згідно заявлених умов у швидкі терміни по найнижчій ціні на ринку.
Александр Коваленко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 січня 2024

Купив: Мармит Kamille керамический прямоугольный со стеклянной крышкой 2,4 л (6403), Замовлення №224558001

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Товар прийшов не вчасно. Прийшов розбитий. Заміни немає вже більше тижня. Вибачення та реакція менеджменту відсутня. Доповнюю. Товар отриманий.Менеджери відреагували та вибачились. Рекомендація. Менеджменту вирішувати питання з перевізниками не роблячи в цьому заручником покупця. Це не питання покупця.Тоді скарг та втрачених клієнтів буде меньше. Змініть внутрішні алгоритми вирішення проблем.
D2 TV рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Чохол TPU Epic ZTE Blade 20 Smart Black, Замовлення №223494029

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Оператори ввічливі, довго не міг визначитись з кольором, надали розвернуту інформацію по товару, оплаті та доставці.Всім задволений, замовлення надійшло швидко
Trebelskiy Aleksey не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Хотів купити: Qtap Vlasta 1028102C

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товара немає в наявності, прождав тиждень, потім ціну змінили і запропонували доплатити. Не рекомендую цей магазин.
NightBird не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: Процесор Intel Core i5-12600KF (BX8071512600KF)

Товару в наявності немає