Лариса Затилюк рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Buds 4 Active Black (BHR6992GL), Замовлення №20450829634157

Дуже швидко, все працює. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендацію!
Дмитрий Черный рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №1634

Супер
Дякуємо за відгук!
Сашка рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Xiaomi redmi note 12 , Замовлення №15554

Все круто, особлива подяка Тетяні))
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося. Передамо подяку Тетяні і чекаємо на ваші майбутні покупки!
xarlag рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Motorola Moto G32 6/128GB Mineral Grey , Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №124728

Гарний магазин. Придбав смартфон. Замовив по телефону, ціна відповідає сайту. Відправили у тй же день. Рекомендую.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Раді, що ви задоволені нашим сервісом. Чекаємо на ваші майбутні покупки і завжди до ваших послуг!
Volodymyr Parkhomey рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Polar Blue (PAVG0019), Замовлення №235314

Купив в них мобільний Моторола G72. Власнику пять зірок за цінову політику (хоч на "гривню" дешевше від конкурентів). Забирав з точки видачі в торговому центрі , де зміг оглянути телефон , наклеЇли плівку на екран і продали чохол . Роздрукували чек . На слідуючий день купував ще один чохол не телефон : продавець зависив ціну ; після мого зауваження що на сайті він коштує на сто гривень дешевше - вибачився , перевірив інформацію і продав за ціною що є на сайті.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку! Раді, що вам сподобався Моторола G72 та цінова політика нашого магазину. Вибачте за непорозуміння з ціною на чохол, і вдячні за вашу терпимість. Завжди вам раді та готові надавати якісний сервіс!
Анна Калиниченко рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №14734

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Раді, що ви задоволені якістю товару та обслуговуванням. Вибачте за невеликі непорозуміння, ми будемо працювати над вдосконаленням цього аспекту. Чекаємо на вашу наступну покупку та завжди готові надавати вам якісний сервіс!
Виталий Hunter не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: JABRA Talk 5 (100-92046900), Bluetooth-гарнітура JABRA Talk 5 (100-92046900), Замовлення №13262

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Исакова Инна рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black (BHR5896GL), Замовлення №########

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Після отримання товару, виявилося, що один навушник не працює. Не повна комплектація, ізоляційна плівка відсутня. Після розмови з менеджером домовились прийняти товар на повернення, але з моєю оплатою.
Виталий Бу рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Nebula Green, Замовлення №хз

В цілому магазин нормальний особливо питань не було. Телефон майже той що хотів, але це версія без імітації шкіри на задній стінці. Що сумно. Ціна нормальна. Відправили за добу і вже наступної доби отримав. Замовляв наложкою, бо купую тут вперше. Що не дуже сподобалося так це досить нав'язливий сервіс . Ну припустимо плівку нехай все одно буду ліпити, так фронталка частково перекрита плівкою, не критично але, якщо нав'язуєте аксесуари то відпрацьовуйте на їх ціну, що немаленька.
Lena Teslya рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Onyx Black, Замовлення №12597

Відповідально виконали замовлення. Передзвонили, уточнили, і в той же день відправили.
Дякуємо за ваш відгук!