Artyom Mickhailenko рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Ice Blue, Замовлення №4111

Получил телефон, в работе не обнаружил проблем. Был маленький нюанс с чехлом заводским, и защитным стеклом которое наклеил магазин, я не знал что нужно сразу покупной чехол одеть, думал сначала заводской, а потом покупной, но увы... заводской начал "выдавливать" стекло с экрана ибо плотно прилегал, начались пузырьки, я обратился за возвратом, деньги вернули, рекомендую
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Ми вдячні за ваше розуміння стосовно нюансів, якщо у вас виникнуть будь-які інші питання, звертайтеся до нас. Бажаємо вам приємного користування вашим телефоном!
a не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Хотів купити: Дитячий розумний годинник AmiGo GO005 4G WIFI Thermometer Blue

Нет этих часов в магазине!
Олександр Усіченко рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №.

Товар був в наявності. Ціна відповідала заявленій. Швидко зв'язалися і доставили . Рекомендую продавця
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за рекомендацію та позитивний відгук! Раді, що ви задоволені нашим товаром і сервісом. Нехай ваші покупки завжди будуть приємними та вдалими!
Алексей Демиденко рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Blue, Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Blue, Замовлення № 20 4507 7358 5993

Придбав у вказаному магазині Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Blue сподобався рівень та якість обслуговування все відповідало замовленню телефон був гарно запакований цілий без пошкоджень все працює замовлення надійшло швидко і вчасно до телефону замовив захисне скло та чохол все надійшло рекомендую даний інтернет магазин для купівлі гаджетів
Відповідь представника «SMARTFON»
Вдячні за ваш відгук! Ми надзвичайно раді, що ви задоволені своєю покупкою. Ваші рекомендації дуже важливі для нас. Чекаємо на ваше повернення та надалі готові надавати вам якісні товари та обслуговування.
Владимир Володько рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Amazfit Bip 5, Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black, Замовлення №10516

Годинник тільки вийшов не думав шо десь зможу його так оперативно купити купив тут, ціна актуальна, відправка в той же день, зв'язались швидко! Рекомендую магазин
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за ваш відгук! Ми раді, що вас задовольнила ціна та швидкість відправки. Нехай ваш новий годинник Bip 5 приносить вам задоволення. Дякуємо за покупку і за рекомендацію магазину!
farhmel не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/64GB Onyx Gray

Не очікував на таку миттєву реакцію магазина. Передзвонили, вибачилися, запевнили що на майбутнє врахують зауваження, та запропонували цей телефон за ще більш приємною ціною (скидка). Однак, я вже купив телефон і мені відправили подарунки. За що дякую. Чесно кажучи думку я змінив після такої уваги до думки покупця. Все ж таки рекомендую магазин.
6 вересня 2023 Відповісти
anchab рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Повербанк xiaomi, Замовлення №9349

Спасибо
Sergey Boiko рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Black, Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Blue, Замовлення №109031

Робив замовлення poco x5 pro 5g 8/256 Blue та Poco X5 Pro 5G 6/128GB Black. Швидко зв'язалися та відправили. Телефони були запаковані, дали чек. Все супер, магазин рекомендую.
Андрей Пилипенко рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Poco M5 6/128GB (Green) EU - Міжнародна версія , Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Black, Замовлення №20450754987165

Гарний магазин, швидко зв'язалися, ціна згідно прайса, доставили за 1,5 доби до запоріжжя
Відповідь представника «SMARTFON»
Вдячні за відгук, нам приємно отримувати подібний зв'язок від наших клієнтів!
Володимир рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Навушники TWS 1More ColorBuds 2 ES602 Frost White, Замовлення №108265

Все пройшло дуже добре. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Раді, що ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині