Мирося462 рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue, Замовлення №4702

Замовили телефон, відправили одразу ж в той день. Приємний консультант запропонував ще аксесуари до даної моделі. Дуже задоволені смартфоном. Дякуємо за такі приємні ціни.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за відгук, нам дуже приємно отримувати подібний зв'язок від наших клієнтів! Гарного настрою!
Віталій Ковальчук рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Bluetooth колонка JBL Flip Essential (Gray) JBLFLIPESSENTIAL, Замовлення №4731

Колонка просто супер, довго не міг вирішити яку придбати, але завдяки консультантам зробив вибір, дуже дякую за рекомендації. Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук! Ми завжди стараємося заради наших клієнтів!
n_trokhymchuk рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №4727

Доброго дня.Купувала у Вас для швагра в ЗСУ павер банк та зарядний пристрій.Якість товару крута, все прийшло в належний термін та в чудовому стані.Дякую дівчаткам які порадили взяти мочніший павер, тепер він спасає на всі 100%. Рекомендую магазин однозначно
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Такі відгуки мотивують працювати ще краще!
Yamato Yamomoto рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Смартфон Motorola E20 2/32GB Graphite (PARX0000RS), Замовлення №4629

Купував смартфон, відразу отримав пропозицію чохла та скла, на нього ще й була знижка, що неочікувано та приємно. Телефоном дуже задоволений, як і вказували оператори, чистий андроїд дуже швидкий.
Каріна Юріївна рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Philips TAUH202BK, Замовлення №4997

Дуже швидка доставка! Відправили ввечерв того ж дня, коли зробила замовлення) рекомендую!
VovaKot рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Bluetooth колонка Nomi Play 2 BT 526 (Black) , Замовлення №4632

Я дуже вдячний інтернет-магазину Smartfon за компетентну та професійну пораду блютуз колонки, яка за свою ціну дуже добре відповідає своїй якості та роботі! Рекомендую та ще не раз будемо звертатись!)
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою.
Андрій Цимбал рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTR 4 Racetrack Grey, Замовлення №5031

Швидко зателефонували, відправили товар у строк. Впевнено можу рекомендувати цей магазин.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук та ваш вибір!
Dakota Miller рекомендує цей магазин

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile X-treme PR68 Black, Замовлення №4303

Дуже довольний покупкою
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук та ваш вибір!
Леонид Хоменчук рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 4/128GB Black, Замовлення №3920

Дякую магазину за оперативність,все пройшло успішно. Запропонували поклеїти захист на телефон,дуже якісно та гарно встановили. Дякую магазину!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук!
Nagibator3000 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №4357

Купив телефон в цьому магазині майже місяць тому, задоволений швидкістю роботи та якісним товарам. І окремо дякую консультантам які допомогли підібрати аксесуари до телефону та розказали про всі їх плюси і мінуси. Буду і надалі купувати тут. РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за приємні слова та ваш вибір! Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою і якістю нашого обслуговування.