John рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: gum sonic 4100mwh2, Замовлення №3753698

Купував щітку прийшла дуже швидко через нову пошту, якість товару відмінна
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Vova2049192 рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Шнур 3м 2а тпс, Замовлення №20400389366957

Відповідь представника «Цифра»
Володимире, добрий день! Щиро дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала довгі роки!
Сергей1112 рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Пилосос з мішком Saturn ST-VC7299, Замовлення №3721565

Чудовий пилосос, прийшло все в терміни погоджені з оператором. На магазині ніяких проблем не було, консультант виніс товар та ми все оглянули, приємне враження залишилось
Відповідь представника «Цифра»
Сергію, добрий день! Дякуємо за відгук та за те, що обираєте наш Інтернет-магазин.
Тарас Гаврилович рекомендує цей магазин

Купив: Наконечкик Garcia, Замовлення №3733567

Вдячний за швидку доставку.Рекомендую-дійсно доволі хороші ціни і великий вибір товару .
Відповідь представника «Цифра»
Тарасе, вітаємо! Дякуємо за відгук та рекомендації. Щиро раді старатись для Вас! :)
Александр Дробот рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: SSD накопичувач Silicon Power M.2 2280 A55 256 GB (SP256GBSS3A55M28), Процесор AMD Ryzen 7 7800X3D (100-100000910WOF), Замовлення №3752140

Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо за відгук! Раді старатись для Вас. :)
Kondrat71 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: Телевізор ERGO 43GFS6500, Телевізор ERGO 43GFS6500

Відповідь представника «Цифра»
Kondrat71, добрий день! Дякуємо за відгук та приносимо вибачення за незручності! Прохання, будь ласка, вказати номер Вашого замовлення.
10 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «Цифра» відповів на коментар Kondrat71
Дякуємо за уточнення! Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для подальшого можливого врегулювання питання. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
10 травня 2024 Відповісти
Дякую, всі питання вирішили! Кнопка про врегулювання не працює, тому пишу повідомлення. В цілому, рекоменую "Цифру". Дякую.
13 травня 2024 Відповісти
Игорь рекомендує цей магазин

Купив: Електрочайник Adler AD 1285, Замовлення №3 733 656

Покупал чайник для дачи. Отличный вариант в данной ценовой категории. Что на счёт магазина, то отправили быстро и оператор помог подобрать чайник под мои нужны. Забрал на почте за наложку.
Відповідь представника «Цифра»
Ігоре, вітаємо! Щиро дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
Кіра Котова рекомендує цей магазин

Купив: Фен дорожній Philips BHC010/10, Замовлення №3733534

Класний магазин з великим асортиментом товарів та бюджетними цінами.
Відповідь представника «Цифра»
Кіро, добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!
ОленаОлена рекомендує цей магазин

Купив: Биол black stone 26см, Замовлення №3754807

Взяла сковороду Биол, уже пользовалась раньше этим брендом. Доставили быстро, сковорода хорошая и оригинальная. Никаких нареканий нету, магазин отличный, как и продавцы?
Відповідь представника «Цифра»
Олено, вітаємо! Дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб всі покупки в нашому магазині приносили Вам тільки позитивні емоції!
Slavan Shevelev рекомендує цей магазин

Купив: Перець чорний Badia, Замовлення №3729026

Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Ми дякуємо за зворотній зв'язок. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)