Vasya Lytka рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Телефон agm 7

Телефон отримав по новій пошті, розпакував Все працювало окрім інтернету і соц.служб Звязався з продавцем товар повернув для налаштування. Наразі все працює, Дякую продавцю за коректне вирішення проблеми без "всяких" сервісних центрів Магазин рекомендую!!!
Strzelecki Anatoli рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Black Shark 3 8/128GB Gray

Всё отлично. Спасибо.
Sergey Koval рекомендує цей магазин
10 жовтня 2021

Купив: Смартфон Ulefone Armor 10 5G 8/128GB Black, Замовлення №59000738748023

Доволен покупкой, магазином и работой менеджера. Купил именно то, что хотел, полное соответствие описанию параметров. Организация продаж на уровне, товар в наличии, строго по заявленной цене, доставка на следующий день. Менеджеру Александру отдельное спасибо за компетентность.
Maximus_Ka рекомендує цей магазин
8 жовтня 2021

Купив: Blackview BV6300 Pro

Доставили вчасно, гарантійний обмін провели вчасно без проблем. Рекомендую.
Александр Молгачев рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 8T 12/256GB Aquamarine Green, Замовлення №00005536

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Покупал изначально (на подарок) realme gt neo, но он не подошёл, вернул в магазин без проблем. Спасибо! Предложили на замену Oneplus 8T, телефон пришёл новый, запаян заводской плёнкой + глобал версия.
Купувач рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Купив: Телефон UleFone Armor 11T 5G 8/256GB Black

Заказ приняли сразу, отправили на следующий день на отделение Новой Почты. Телефон получил, всё без вопросов. Но. После подробного рассмотрения телефон разонравился (экран ну совершенно не соответствовал моим ожиданиям, за его стоимость) Связался с менеджером Александром. После короткого объяснения он меня понял и мы договорились о возврате. Упаковал, отправил. Деньги поступили на счёт на следующий день после получения телефона Александром. Вопросов нет. Удачи им в бизнесе.
Ewe Odin рекомендує цей магазин
14 вересня 2021

Купив: Смартфон Blackview BV9900E 6/128GB Black

Lukach Volodymyr рекомендує цей магазин
2 вересня 2021

Купив: Мобільний телефон poco X3 pro

Магазин чудовий.Замовлення оформили швидко.Замовлення прийшло швидко.Товар відповідає опису.Менеджер був відчливий і допоміг з вибором.Дякую магазину за гарне обслуговування.
Виталий Бойко рекомендує цей магазин
2 вересня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 GT 8/256GB Black

все супер рекомендую
Andrew Skvarko рекомендує цей магазин
29 серпня 2021

Купив: Poco X3 GT 8/128

Магазин чудовий, дуже дружній та відзивчивий персонал, відповідали швидко і зрозуміло на всі питання. Видно що піклуються про клієнтів) Однозначно порекомендую магазин друзям, та будь-кому хто захоче дешево, без ризику та напрягу придбати техніку)