cirrus рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Ariston BLU1 R DRY, Замовлення №98483

Купил водонагреватель Ariston. Выбрал магазин, так как цена устроила. Вопросов по доставке нет, все пришло быстро. С самим водонагревателем проблем пока что тоже нет. В чате отвечают быстро.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо вам за ваше замовлення та гарний відгук. З повагою Click.
Саша Казаков рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Клавіатура HyperX Alloy Origins Core Black (HX-KB7RDX-RU, 4P5P3AX), Замовлення № #22896

Все супер, отримав клавіатуру на наступний день після замовлення
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Олександр! Ми вдячні вам за гарний відгук, ми стараємось, як найшвидше доставити ваші замовлення і залишити приємне враження. З повагою Click.
Viktor рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Процесор Intel Core i7-14700K (BX8071514700K), Замовлення №98856

Швидко, якісно, без зауважень :)
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Віктор! Ми вдячні вам за ваш відгук і дуже раді, що якість нашого обслуговування залишила гарні враження. З повагою Click.
Malky рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 GAMING OC 8G (GV-N4060GAMING OC-8GD), Замовлення №72716

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми дуже вдячні, що ви залишили розгорнутий і щирий відгук. Нам важливо розуміти, яке враження ми залишаємо. Вашу пропозицію приймемо до уваги. З повагою Click.
Elliot Own рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: IP-камера відеоспостереження Amazon Blink Mini 1080P HD Indoor Smart Security (BCM00300U), Замовлення №95461

Заказывал 2 камеры, пришли очень быстро целыми и невредимыми, работают отменно. Магазином и его сервисом очень доволен, рекомендую
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми дуже вдячні за ваш відгук, ваша думка важлива для нас. Ми будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
MaRyShA рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Nokia C22 3/64Gb Charcoal, Замовлення №95607

Заказали телефон на сайте. Оперативно с нами связался менеджер в течении 10 минут после заказа, уточнила все данные и в тот же день заказ был отправлен. Все пришло в отличном состоянии . Рекомендую магазин, молодцы)))
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Марина! Дуже дякуємо вам за гарний відгук. Ми раді, що вам сподобалась швидкість і якість нашого обслуговування. З повагою Click.
nofoyoo рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Миша ASUS ROG Keris WL Aimpoint Black (90MP02V0-BMUA00), Замовлення №92888

Замовив мишу онлайн, оплатив замовлення через mono. Після оплати зі мною зв'язалася операторка і повідомила, що товару на складі немає, але він є в магазині. Вона сказала, що відправка буде через 2-3 дні, але товар буде абсолютно новим і не розпакованим. Миша прибула в нерозпакованому стані з пломбами. Відправлення зробили через день після замовлення. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми щиро вдячні за ваш гарний відгук, і нам дуже приємно, що ми змогли якісно та швидко зробити свою роботу. З повагою Click.
Валентина рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 3/32GB Graphite Gray, Замовлення №93117

Телефон чудово працює, замовила 2 шт і ціна дуже приємна, гарантія 12 місяців, всім рекомендую, замовляйте?
Представник магазину «Click.ua»
Доброго дня, шановна Валентина! Ми щиро вдячні за ваш відгук, ваша думка важлива для нас. З повагою Click.
18 грудня 2023 Відповісти
Isolar рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 3 4100 (100-100000510BOX), Замовлення №88690

Покупаю в этом магазине уже третий товар, доставляют в срок, пока без нареканий! Рекомендую!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо за вашу відданість нашому магазину та ваш гарний відгук. З повагою Click.
иван никитин рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Phoenix Wireless RGB Tri-mode Black (HTA-870), Замовлення №91742

Кльовий магазин. Все зручно, швидко, здоровенна гарантійна бумажка. "Ось так нада робить, та ти єдиний хто це зробив"
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Іван! Дуже дякуємо вам за відгук, ми раді, що ви задоволені якістю роботи нашого магазину. З повагою Click.