bondarenkod рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Комутатор керований Ubiquiti USW Flex Mini, Замовлення №120082

Придбав світч USW-Flex-Mini, дуже швидко відправили, все працює!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш відгук. З повагою Click.
Михаил Яворский рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Накопичувач SSD 1TB Apacer AS2280P4U M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC, Замовлення №120285

Сподобалась оперативність обробвки замовлення. Дякую!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Михайло! Дуже вдячні за ваш гарний відгук. З повагою Click.
dnk1 рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 512 GB (SKC3000S/512G), Замовлення №119869

Все чітко та швидко. Розмістив замовлення, швидко передзвонили уточнили деталі та відправили того ж дня. Все так як треба. Рекомендую за відповідність ціни та якості та дуже вправному сервісу.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш відгук, ми стараємось швидко і якісно обробити ваші замовлення. З повагою Click.
dios рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Килимок для миші HATOR Tonn eSport L Black (HTP-032), Замовлення №119998

Другий раз купую товар на Click.ua Вирішив замовити ігрову поверхню саме в цьому магазині - тому що це один з небагатьох магазинів зі швидкою доставкою, плюс була можливість отримати невелику знижку за промокодом. Після оплати подзвонив менеджер, все підтвердив. Дуже подобається швидка відправка замовлення, обслуговування. Щиро можу рекомендувати цей магазин.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми вдячні, що ви приділили час і залишили розгорнутий відгук. Нам дуже приємно і радісно, що в вас залишились приємні враженні. З повагою Click.
Nonakro рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Bluetooth-гарнитура QCY AilyPods T20 Black_, Замовлення №#119864

Бистро зв'язалися, і відправили замовлення, рекомендую
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо, що залишили такий гарний відгук! З повагою Click.
Viсtoria Panchenko рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: SSD 1ТB WD Blue SN580 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC, Замовлення №119751

Магазин сподобався, приємний персонал
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Вікторія! Ми вдячні вам за гарний відгук. З повагою Click.
Serhii7738 рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM4B621, Замовлення №119666

Хороший магазин, товар в наявності, доставка в термін та приємний персонал. Покупкою задоволений.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже вдячні вам за відгук. З повагою Click.
Сергей Шилобоков рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Black , Замовлення №119612

Дуже гарний магазин, оформив товар о 16:30 ,відправили в той же день , дуже бистро відповідають у Телеграмі .Магазином і Обслуговування на вищому рівні ) Да,саме головне ,дякую за миттєву відправку
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Сергій! Щиро вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
141 Іван Заливахін рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL), Замовлення №460181

Дуже гарний магазин, більшість товарів в наявності, приходить завжди вчасно.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Іван! Дуже дякуємо за ваш відгук, нам дуже приємно. З повагою Click.
Andre рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 7950X3D (100-100000908WOF), Замовлення №101667

Користуюсь цим магазином не перший раз. Дуже швидка вiдправка товару. Дякую.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже вдячні, що залишили такий гарний відгук. З повагою Click.