Анастасия_2_2_2 рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Миша Gembird MUSGW-6BL-01, Замовлення №7235

Знову і знову повертаюсь до цього магазину) зламалась мишка, звернулась про допомогу, яку обрати, недорогу і якісну, порадили цю, в обід замовила, на наступний день вже товар отримала і користуюсь вже)))швидко зв?язались, швидко відправили, дуже вам дякую!гарних і вічливих покупців)
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Анастасія! Дуже дякуємо вам за щирий і гарний відгук. Ми раді, що повністю задовільнили ваші потреби. З повагою Click.
Ирина Белкина рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Кавомолка електрична CECOTEC Compact Titanmill 300 DuoClean (01559), Замовлення №105779

Товар получила, все отлично, спасибо за оперативность)
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Ірина! Дуже дякуємо, що залишили нам відгук. Ми дуже стараємося виконувати ваші побажання швидко й якісно. З повагою Click.
Oleg Avramenko рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Звукова карта ASUS Xonar SE (90YA00T0-M0UA00), Звукова карта внутрішня ASUS Xonar SE (90YA00T0-M0UA00), Замовлення №104236

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми дуже вдячні вам за відгук. Нам дуже приємно, що ви оцінили якість нашого обслуговування. Будемо раді бачити вас знову в нашому магазині. З повагою Click.
30.01.2024 в інтернет магазині "Click" купив звукову карту ASUS Xonar SE (90YA00T0-M0UA00). Сподобалося ввічливе, професійне відношення персоналу, сама вигідна цінова пропозиція по даному товару, безкоштовна доставка, наявність підтверджуючих документів придбання товару, гарантійний талон. Рекомендую інтернет мегазин "Click"
6 лютого 2024 Відповісти
Vadim Pavlik рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Накопичувач зовнішній SSD Portable USB 1.0ТB Corsair EX100U Black (CSSD-EX100U1TB), Замовлення №5982

Замовляв накопичувач зовнішній SSD Portable USB 1.0ТB, підтвердили замовлення за 5 хвилин і вже того ж дня відправили через Нову пошту хоч замовлення робив вже під вечір. Товар запакований як потрібно, все відповідає вказаному на сайті до того ж ціна була найнижча. Дякую магазину за швидкість обробки та відправки замовлення.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Вадим! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви оцінили якість і швидкість нашого обслуговування. Будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
glebantiy рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Миша бездротова Asus ROG Keris AimPoint RGB White (90MP02V0-BMUA10), Замовлення №92529

Зручне оформлення замовлення та швидка відправка. Миша супер, задоволений користуванням на всі 100%. Вражений кількістю комплектуючих та якістю.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже вдячні вам за розгорнутий і щирий відгук. Будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
Сергій рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Відеокарта PowerColor Radeon RX 7800 XT 16GB Fighter (RX 7800 XT 16G-F/OC), Замовлення №103045

Надіслали товар наступного дня після замовлення, як і було вказано на сайті. Дякую
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Сергій! Ми дуже вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
Романчик не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 січня 2024

Хотів купити: Духовка електрична Beko BBIS17300BCS

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Роман! Нам дуже прикро, що ми не надали відповідь на питання швидко. На жаль, питання щодо вартості доставки передається у відділ логістики і потрібен якийсь час, щоб все розрахувати. Дуже дякуємо вам за ваш відгук, ми розглянемо, як покращити цей момент. З повагою Click.
Людмила Олійник рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Xiaomi Pad 6 8/256GB , Замовлення №101474

Менеджери дуже ввічливі. Допомогли розібратись в бажаному товарі, і як його швидко оформить.Доставили мега швидко!!! Кур’єр,!!!все пояснив, все перевірив, і головне… додзвонився !!!!!!!!! Врятували день народження мого сина! Купували планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Людмила! Дякуємо вам за такий щирий відгук. Ми дуже раді, що змогли у найшвидші терміни допомогти у вирішенні вашого питання. Будемо раді бачити вас знову! З повагою Click.
Silent Bob рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Материнська плата ASRock B760M Steel Legend WiFi, Замовлення №70856

Ціна відповідала і була майже найменшою на хотлайні на той момент. Оплатив товар через сайт без додаткових комісій. Товар був у наявності і відправили у обговоренні "терміни". Доставка новою поштою була безкоштовно(а у теперішні часи це 100грн). Отримав електронний фіскальний чек. Задоволений співпрацюю, буду користуватися ще.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо за ваш відгук. Ми працюємо, щоб дарувати гарні емоції та враження, дуже раді, що якість обслуговування вам сподобалась. З повагою Click.
380978777888 не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна клієнтка! Приносимо вибачення за незручності, які виникли. Це питання вже взято на розгляд та проведено корегування в роботі. Нам дуже важливо, щоб у клієнтів залишались приємні враження, тому ми раді зворотному зв`язку з яким можемо покращити якість нашого обслуговування. Дякуємо за ваш відвертий відгук. З повагою Click.