Олександр Рєзун рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №254174785

Купував Poco X5 Pro 5G 8/256 та чохол до нього. Проконсультували, придбав, відправили наступного дня. Товар у заводському пакуванні. Усе добре. Рекомендую.
Alexandr Alexandrovich рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU), Замовлення №248500184

Даже сподобався цей магазин! Менеджер вiчливо та якiсно вiдповiв на все питания по телефону. Заради правди скажу, що товар довелось трохи почекати, саме 2 днi, але це того коштувало. Продавець упакував товар за свiй рахунок, а товар прийшов в iдеальному виглядi, все запаковане в завадську коробку та плiвку. Крiм того цiна в цьому магазинi дуже приваблива! Буду радити цей магазин знайомим! Дуже Вам дякую!
rodllon рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: PhonePlaney, Замовлення №246944586

Максимально було лячно, бо магазин невеликий,ще й ціни найнижчі з усіх. Поки що коробку з телефоном не відкрив,але вона в заводській плівці і пройшла перевірку на сайті,тому можу бути впевненим,що версія глобальна. З такими цінами гріх не рекомендувати
Вячеслав Пашура рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Yellow, Замовлення №245660123

Рекомендую цей магазин. Зручна та безпечна оплата, оригінальний товар, швидка доставка. Дякую за сервіс.
Оксана рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Планшет Blackview Tab 16 8/256GB Blue, Замовлення №245597635

Придбала планшет Blackview Tab16 8/256....Вперше купую в цьому інтернет магазині і що можу сказати???!!! Однозначно рекомендую цей магазин. Швидка доставка, упаковано і запаяно як слід тобто по заводськи, чек, гарантія все в наявності.
Елена Сам рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Смартфон realme C55 8/256GB Rainy Night, Замовлення №245422955

Я купила Смартфон realme C55 8/256GB. Так швидко ще ніколи не отримувала своє замовлення, наступного дня вже й одержала. Упаковка смартфона заводська, коробка зовні була обтягнута плівкою. До посилки поклали гарантійний талон і чек. Дякую менеджеру за допомогу. Магазин - супер, рекомендую.
Михайло Шиян рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Sage, Замовлення №243970687

Отримав саме ту модель, що шукав. Відправили прямо зі складу, а гарантійний талон - в електронному вигляді. Цілісність оригінальної упаковки не порушено. Магазину подяка!
Юрий Иваненко рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Glacier Blue, Замовлення №242211945

ivanchenko_anastasia рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №243052684

телефоном задоволена повністю. обслуговування на вищому рівні. магазин рекомендую !
Юля Роганова рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Планшет Blackview Oscal Pad 10 8/128GB 4G Dual Sim Diamong Grey (6931548310969), Замовлення №242332332

Купувала в цьому магазині планшет Blackview Oscal Pad 10 8/128GB 4G Dual Sim Diamong Grey планшет був в наявності відправили в день замовлення, прийшов на наступний день, працює все добре.