Galaxy Chess рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 8/256GB Green, Замовлення №67f

Всім доброго часу доби, вперше купую у даному інтернет-магазині і всім задоволений, швидко зв'язалися, в обумовлений термін відправили, смартфон оригінал і в повній комплектації, дякую, успіхів Вам!!!
Відповідь представника «PhonePlanet»
Дякуємо за відгук) Раді що вам все сподобалося
Евгений3546 рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Смартфон OnePlus 9RT 8/128GB Silver

Мало відомий магазин, але від цього гірше не стало. Навпаки, навіть ціни нижчі. Я вперше купував наворочений смартфон, тому попросив допомоги фахівця по телефону, який з радістю мене проконсультував і допоміг зробити вибір.
14 листопада 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray

Придбали стильний смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB дочці у подарунок, за чудове навчання у школі. Ціна мене цілком влаштувала. З оформленням замовлення та подальшою доставкою жодних проблем не виникло
Тамара Сенчук рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Graphite Gray

Я вперше купувала на цьому сайті. Ціна відповідала заявленій, замовлення оформила легко,швидко, без жодних проблем. Телефон отримала через день. Дуже рекомендую цей магазин. Вдячна за оперативність та порядність. Бажаю вам гарних продажів та клієнтів.
Dragon Vammr рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Graphite Gray NFC, Замовлення №209921690

сергей гуртовой рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Graphite Gray

100% положительный отзыв! Очень насторожила низкая цена за телефон, гораздо ниже чем в других магазинах и поэтому заказал наложенным платежом с небольшой предоплатой. После проверки в отделении НП все опасения развеялись. Есть небольшие неточности в описании телефона на сайте магазина (о наличии NFS) но оператор дал точные разъяснения в телефоном разговоре при оформлении заказа. Товар отправили в течении 20 минут после внесения предоплаты! Однозначно рекомендую!
Іннуша рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Tecno POVA-3 LF7n 6/128GB Tech Silver NFC UA, Замовлення №210053685

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовлення оформили швидко. На сайті вказано було' що працюють до 17.00 Я подзвонила о18.30. Відгукнулися і відповіли відразу.. Відправили наступного дня..єдиний недолік - не сказали,, що функціонал смартфону гірший ніж у кнопкоаих телефонів
Mxls рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Смартфон realme 8i 4/64GB Space Black, Смартфон realme 8i 4/64GB Stellar Purple

Замовив два однакових телефона батькам: чорний і фіолетовий. Замовлення підтвердили, скинули реквізити на оплату. Після оплати, передзвонили і повідомили, що, нажаль, чорні закінчились, можуть відправити два фіолетові. Такий варіант мене не влаштовував, тому попросив скасувати замовлення, повернути гроші. Гроші були повернуті в повному обсязі без проблем. Дякую за порядність! Продавця рекомендую!
Michil рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Truffle Black, Замовлення №197581988

Сделал заказ на сайте. Перезвонили в течение часа. Забрал самовывозом на следующий день Правда попросили скинуть не большую предоплату так как товар был на складе и надо было его заказывать.
lapatun1980 рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6/128GB Phantom Black, Замовлення №175593063

Предоставили обратную связь, быстро реагировали на обращения. Моментально решили финансовый вопрос в пользу покупателя.