VerikArt рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 6/128GB Green (China)

Решил купить в этом магазине Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 6/128GB Green. Забирал самовывозом. По телефону максимально вежливо и детально проконсультировали. Платил через монобанк - 0% комиссии Хорошая цена, выбор и консультация. Рекомендую!
Олексій рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10S 6/128GB Ocean Blue. Global Version.

SOKAL рекомендує цей магазин
1 вересня 2021

Купив: Redmi Note 10 Pro 8/128 Blue, Замовлення №164485944

Делаю заказ уже не первый раз сдесь. Всегда забираю самовывозом. Продавцы всегда вежливые и корректные. Товар всегда новый запечатанный. В принципе как и должно быть все. Вообщем рекомендую
Serhii Vusatyi рекомендує цей магазин
29 серпня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F3 8/256GB Night Black

Після замовлення на сайті невдовзі перезвонили, узгодили всі питання і швидко відправили. Ціна одна з кращих, покупкою задоволений повністю.
valya.plusch рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 11 Lite 5G 8/128GB Truffle Black

Відповіли досить швидко, замовлення в Київ прийшло за 1 день. Товар був з повною комплектацією, цілий та неушкоджений.
illia illia рекомендує цей магазин
8 серпня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9T 4/64GB Carbon Gray NFC, Замовлення №161566977

Быстро оформили заказ, отправили в тот же день хоть и выходной, неплохая цена, спасибо все понравилось
Володимир Ворожьит рекомендує цей магазин
19 липня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Metal Bronze. Global Version.

Один із кращих інтернет магазинів. Все на найвищому рівні: ціна, обслуговування, доставка. Продавець відразу погодивсь на моє прохання про надшвидку доставку смартфона в мій населений пункт, за що я йому дуже вдячний. В майбутньому, буду розпочинати пошук потрібних мені товарів, саме з цього магазину. Бажаю успіхів й процвітання магазину а продавцю міцного здоров'я. Всім раджу.
Відповідь представника «PhonePlanet»
Спасибо за покупку. Будем рады видеть снова вас)
Юлія Довгаль рекомендує цей магазин
21 червня 2021

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 5G 6/128GB Clearly White, Замовлення №156296867

Очень понравилось сотрудничество с данным магазином,менеджер быстро связался,очень грамотно проконсультировал,забрала телефон самовывозом. Все очень понравилось)
Відповідь представника «PhonePlanet»
Спасибо за покупку. Будем рады видеть снова вас)
Антонина Придыбайло рекомендує цей магазин
12 червня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 8/256GB Phantom Black

Покупка прошла успешно. Быстро связались, всё детально разъяснили, даже прислали фото)))) отправили в день заказа))) Рекомендую
Представник магазину «PhonePlanet»
Спасибо за покупку) Приятно использования
12 червня 2021 Відповісти
Віталій рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Купив: Xiaomi Redmi Note 8 4/64GB Moonlight White. Global Version. Подробнее: https://mydevicemarket.com.ua, Замовлення №154092096

Оригінальний товар за трішки нижчу ціну.Компетентний менеджер,на телефон пристутня гарантія 12міс.Майбутнім покупцям хотів би порадити оплачувати товар на карточку та доставку Новою поштою-МАГАЗИН НАДІЙНИЙ.Сам хотів зекономити,доставка Укрпоштою+наложка,результат:під 200грн.доставка ще й тиждень очікування... МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «PhonePlanet»
Спасибо за ваш отзыв) Хорошего использования)