Orph рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Baseus Swan Magnetic Desktop Bracket Black (WXSW-01), Замовлення №280

Дуже сподобалися швидкість і якість обслуговування в цьому магазині. Звонок за 10 хв, можливість оплати без комісії через Liqpay, комунікація через SMS, відправка товару в той же день. Товар прибув у Київ наступного ранку в хорошому стані. Рекомендую, Черкаси молодці.
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашого магазину. Ваш відгук - це найкраща подяка). Приємного користування.
Sergii_ рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Кабель Anker Powerline+ II Lightning 1.8m Black, Замовлення №№180

Найнижча ціна, товар оригінальний (перевірив на www.anker.com/verify).
Egor Krasnoff рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Baseus Bipow Digital Display 30000mAh 15W White (PPDML-K02), Замовлення №169

Купували два Повербанки, два шнури Type-C to Type-C, дві зарядки. Платили наперід, щоб не платити комісію за наложку. Загальна сума замовлення 2722.00 грн. Дякую, все чудово! Однозначно, рекомендую до співробітництва.
vladimir_pl рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Power Bank Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM), Замовлення №34

Найнижча ціна на цей павербанк, товар оригінальний. Але після замовлення товару на сайті довго чекав дзвінка від магазину, 3-4 години, та вже пішов робити замовлення в інший магазин, і як раз ви встигли мені подзвонити до дзвінка від ваших конкурентів... Вирішить питання сповіщення про нові замовлення, щоб не втрачати нових клієнтів. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо Вам за приємний відгук та високу оцінку. Ми будемо намагатися швидше опрацьовувати замовлення та ставати кращими. З повагою МобШара
dronosaur рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Sigma mobile X-power SI20A2QL 20000mAh Type-C PD20W QC22,5W Black (4827798423813), Замовлення №8281

Дякуємо Вам за приємний відгук та високу оцінку. З повагою МобШара
Юрій Веприцький не рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Sigma mobile X-power SI50A3QL , Зовнішній акумулятор (павербанк) Sigma mobile X-power SI50A3QL 50000mAh Type-C PD20W, QC22,5W Black, Замовлення №836575829

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Я вже писав про продаж Мобшарою старого пошкодженого акумулятора, але з магазина жодних дзвінків та пропозицій.
Відповідь представника «MobShara»
Вітаю. Нам прикро, що виникли труднощі із замовленням. Шкода, але ми не змогли знайти інформацію по вказаному номеру замовлення. Просимо надати більше інформації нашому оператору, або вислати дані по замовленню та по можливості фото дефекту на вайбер +38 (093) 339-33-43 З повагою МобШара
VinnySid рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №30

Дуже задоволений, дякую. Вчора 26.09.2023 замовив , сьогодні отримав 27.09.2023. Товар оригінал, повністью новий з захістною наліпкою та голограмою.
Представник магазину «MobShara»
28 вересня 2023 Відповісти
mmm2017 рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Magnetic Bracket Wireless 10000mAh 20W White (PPCX000002), Замовлення №8139

Відправили вчасно
Гермес Меркурий рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Buds 2 Midnight, Навушники TWS OPPO Enco Buds 2 Midnight, Замовлення №1205

Відповідь представника «MobShara»
Как дела не рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Автомобільний відеореєстратор Globex GE-114W, Замовлення №Не знаю

Пришол регистратор забрал не смотрел на почте. Дома развернул экран ужасно поцарапан! В магазин дозвонится не могу, не берут трубку!я расстроен
Відповідь представника «MobShara»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Нам прикро, що Ви не змогли нам додзвонитися. Вкажіть будь ласка свій номер замовлення або прізвище, на яке було оформлено замовлення та ми самі Вам зателефонуємо. Але насправді такі відеореєстратори мають захисні плівки на екрані які потрібно зняти перед використанням. Транспортувальна плівка щільно прилягає до екрану, аби запобігти пошкодженню екрану під час перевезення.
Нет на нем пленки!!! И не надо рассказывать как будто я только родился!! Вы прислали испорченный товар , я к вам 3 раза звонил вы не отвечаете!!! Вот мой номер 098 890 3862
8 липня 2023 Відповісти
И некто мне не перезвонил, не связуйтесь с этим магазином!
10 липня 2023 Відповісти
Представник магазину «MobShara»
З клієнтом зв'язувалися для вирішення питання. Було надіслано відео та фото інструкції по зніманню плівки з екрану. Також ми пропонували повернути нам товар. Ми навіть не дочекалися ніякої відповіді. Через певний час ми знову написали клієнту, так як все таки очікували хоч на якусь відповідь. І дочекалися. Нам написали, що нічого не вирішили і взагалі йому ніхто не пропонував повернути товар. Шкода, що ми не можемо додати скрінів переписки, де чітко написано, що ми хотіли допомогти усіма шляхами. Нажаль це клієнт, який просто не визнає своєї помилки, та продовжує негативно відноситися до магазину, при цьому спокійно користуючись товаром. Нам шкода, що питання не вирішилося позитивно. І також ми сильно засмучені, що досі є люди, які просто хочуть спортити репутацію магазину безпідставно
1 серпня 2023 Відповісти