Oleksii рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Купив: Портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus Red

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Вроде все ОК, но продавец заявлен, как из города Киева - по факту отправка из Черкасс. в моем случае + 116 грн. к стоимости товара.
Vadimec рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Купив: Наушники PANASONIC RP-HJE125E-K (Black)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Нашёл товар на hotline, цена интересующего товара была самой низкой в этом магазине, его и выбрал. Заказал вечером, на следующий день отправили. Товар целый, рабочий, претензий никаких нет. Магазин рекомендую.
Дякуємо за відгук. Приємного користування
Архімед рекомендує цей магазин
9 серпня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном JBL T600BT White (JBLT600BTNCWHT)

Цілком задоволений покупкою у даному магазині. Вже коли забрав товар із пошти то згадав, що не перевірив наявність чеку і гарантійного талону але при розпаковці вони знайшлися у невеличкій пластиковій кишенці на зовнішній стороні упаковки товару. Єдине, що то це радив би магазину реалізувати надсилання листа із замовленням після створення останнього, а то навіть у SMS його не було.
Дякуємо за відгук. Приємного користування
Владислав Имелинский рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: XIAOMI Poco X3 Pro NFC 6/128 Gb (phanton black) українська версія

Покупка прошла хорошо. Обслуживание качественное, приятные консультанты, все понравилось.
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо за відгук. Приємного користування.
ivasiuksergey не рекомендує цей магазин
27 липня 2021

Купив: Годинник з метеопоказниками MiJia Temperature Humidity Monitoring Meter Electronic Thermometer, Замовлення №0020027071

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

При получении товара обнаружили что упаковка вскрыта и просто заклеена скотчем. Нет инструкции и товар был в использовании (пленка с батареек была снята и датчик соответственно не абсолютно новый). Также нет в комплекте настольной подставки. Такой товар меня не устраивает. Прошу решить вопрос.
Tetiana рекомендує цей магазин
28 червня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A02s 3/32GB Black (SM-A025FZKE)

Дякуємо за відгук