Mogikanin рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Кабель USB Type-C Anker Powerline Select+ USB-C to USB-A 0.9м Black (A8022H11), Замовлення №без номера

Заказав кабель Anker. Ціна була найнижча на Хотлайн, на наступний день відправили, сьогодні отримав - ніяких нарікань
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашого магазину. Ваш відгук - це найкраща подяка). Приємного користування.
Ігор Коханюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 березня 2023

Купив: Кабель USB Type-C Baseus Superior Series Fast Charging Type-C 1m Black (CATYS-01), Замовлення №20450686006736

Утром забрал свой заказ на НП, в заказе был адаптер и кабель. К адаптеру претензий нет, а вот по кабелю есть вопросы. Пломба на коробке была уже срезана, на штекерах с двух сторон была защитная пленка, которая, почему то, вся была затёрта и поцарапана. На первый взгляд - кабель не совсем новый. При проверке шнура обнаружил что он не рабочий. На звонки магазин не отвечает. Вот Вам и "шара" =(
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо за відгук. Кабель повернули та перевірили. При огляді дефекту не виявили та сам кабель працював. Але зробили заміну на новий. Дуже раді, що проблема вирішена.
Александр Барабаш рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/128GB White, Замовлення №7171

Все добре! Ввічлива менеджерка,швидка доставка,чітко без нарікань.
Вадим Доброштан рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Портативна колонка JBL GO 3 Squad (JBLGO3SQUAD), Замовлення №7117

Отримав посилочку як і обіцяли, товар був запакований, все відповідає опису. Задоволений роботою Інтернет магазину.
Андрей Брич рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Смартфон vivo Y31 4/64GB Ocean Blue, Замовлення №7104

Співпрацею задоволений. Оперативно, професійно, ввічливо. Рекомендую.
Відповідь представника «MobShara»
MeMfiS не рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Навушники TWS OPPO Enco X2 White, Замовлення №7097

Представник магазину «MobShara»
Весь товар, що у нас продається новий та оригінальний. Клієнта цікавило лише чи версія навушників глобальна. Оператор повідомив, що навушники офіційні та при відправці буде заповнятися гарантійний талон, який знаходиться всередині коробки. Відповідно логічно не відкрити коробку для заповлення даних неможливо. Також товар перед відправкою перевірили. Навушники вмикалися та були у дуже гарному стані. З приводу бруду, сірки чи подряпин при огляді нічого не виявлено. Лише сліди огляду на Новій пошті. Тобто видно, що навушники всі у відбидках та пилюці, тому що огляд був без рукавичок, а на білих навушниках це дуже видно. Пакування відбувалося згідно норм Нової пошти. Тому претензія з приводу коробки не має сенсу. Амбушюри в ідеальному стані.По кольору взагалі не відрізняються від запасних у комплекті. Ви обрали навушники за акційною ціною, яка у порівнянні з іншими магазинами набагато нижча. По телефону Ви не попередили, що бажаєте запаковану упаковку. Тоді б при відправці ми не виповняли Вам гарантійний лист, а відправили товар у тому вигляді який Вам би хотіли. Описувати магазин як "ненормальний" та й ще з посиланням, що ми обманюємо є великою образою.
14 лютого 2023 Відповісти
Яке заповнення гарантійного талону, не смішіть + якщо вже на те пішло, переслухайте запис розмови, якщо він у вас звісно є, оператор про це ні словом не обмовилась. Відколи нижча ціна в одному магазині ніж в іншому вважається \"акційною\" окрім як на сайті продавця? У вас я такої помітки не бачив. Тоді принаймні, я б хоч напевно не був так здивований отримавши їх. Я купив дві пари цих вух протягом цього місяця, одну за \"акційною\" ціною, як по вашому, а другу змушений був замовляти заново, бо отримав від вас якісь розпаковані, розряджені вуха. Так от, ні один з обох магазинів не додумався відкривати заводську плівку коробки, ба більше, знімати плівку з кейса, лізти там щось перевіряти і заповнювати гарантійку. Обидва магазини надіслали навушники в додаткових коробках, щоб не пошкодити основну. І обидва магазини поклали поруч з товаром свої гарантійки, разом з товарними чеками. І обидві пари навушників були заряджені, разом з кейсом на половину. Для особливих навіть поясню. З заводу, кейс завжди заряджений приблизно наполовину, а самі вуха або з заклеїними контактами, якщо є саморозряд, або без, як в даних, бо його нема. Ви ці аргументи можете розказати кому завгодно тільки не мені в даний конкретній ситуації, бо я шарю в техніці + конкретно цього бренду і їхніх навушників втч. Розпаковані, без упаковки на кейсі, в пилюці і в звичайному пакеті як з алішки, вони мені приїхали від вас. А те що на кейсі є відбитки, так звісно ж я його оглядав. Бо це нонсенс таке відправляти, ще й писати потім, що я їх зацапав і бачте пилюки туди накидав, певно з кишені, або на відділенні Нової пошти відкрили швейний цех))))))) Навіть співробітник НП був здивований, що вже казати про мене, а зроблені фото набагато красномовніше описують те, що я отримав. Замість вибачень за мій витрачений час через ваші помилки, я ще знов його маю тратити реагуючи на вашу відповідь.
16 лютого 2023 Відповісти
rulik рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Ліхтарик ручний Xiaomi Portable Zoom Flashlight (FZ101), Замовлення №FZ101

Все сподобалось. Швидко, гарна ціна, зрозумілі умови доставки. Окремо зазначу, що ліхтарик на висоті, перший, нажаль, загубив
Владислав Колюкин рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: Смартфон realme 8i 4/64GB Space Black, Замовлення №6560

Дуже задоволений роботою магазину! Доставку телефону до Одеської області якимось чином виконали за пів дня! Ввечері відправили, а наступного дня, близько обіду телефон вже був у відділенні. Служба підтримки ввічлива, на мої питання стосовно замовлення відповіли докладно, вислали інформацію у вайбер по замовленню. Також, гарні ціни на техніку. І, що дуже важливо, відправляють товар наложкою! За це окрема подяка! Всім рекомендую до співпраці!
Михайло Бондаренко не рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Хотів купити: Смарт-годинник Amazfit Bip U Pro Black

Навіщо ставити на сайті статус наявності товару, щоб потім надсилати SMS, що його немає? І навіть після SMS про те, що товару немає - і на сайті висить наявність
Burbel не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Wireless Charger Power Bank Black (PLM11ZM, VXN4252CN, 495077, VXN4269GL)

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Магазин не рекомендую!!! Заказывал power bank определенной модели, у консультанта несколько раз уточнил, по факту прислали распечатанную коробку, правда от той модели которая нужна, а power bank другой модели, они очень похожие только стоимость в 2 раза меньше. Само устройство в каких-то пятнах, перезваниваю в магазин, получаю такой ответ:"он на витрине стоял и еще перепутали не тот положили" Надеюсь всем все понятно.
Відповідь представника «MobShara»
Дане замовлення дослідили наш менеджери. Коробка дійсно була відкрита, оскільки заповнявся гарантійний талон, що лежить в середині упаковки. Після повернення товару, пересорт не виявли. Клієнту пішли на поступки, та відправили його замолення окремо та раніше.