Bадим не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Хотів купити: БФП HP Smart Tank 516 + Wi-Fi (3YW70A)

Товар тільки під замовлення і до того ж набагато дорожче! Не рекомендую з ними зв’язуватися.
Artem2500 не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: Неттоп Apple Mac Studio M2 Max 2023 (MQH73)

Наявність товарів та ціни не відповідають дійсності. На сайті неактуальна інформація.
Igor M Prysyazhny не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Монітор ASUS VA32UQSB (90LM04W7-B01E70)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, ціна на сайті актуальна, умови відвантаження також розписані, що саме Вам не сподобалось?
Вадим Ранюк не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB

Этот магазин портит разницу цен создавая ложные надежды на покупку товара по нормальной цене.
Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, вибачте, менеджер помилився і виставив ціну від дешевшої моделі, помилку виправили, Гарного дня.
Перхалюк Петро не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: SSD 2.5

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

SSD 2.5" 4TB 870 EVO Samsung (MZ-77E4T0BW) - Інформація про товар не відповідає дійсності - просять предоплату на карту фізичної особи - гарантія на товар не 60 місяців як вказано а лише 12 і від магазину
Иван727829393 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JABRA Evolve 2 75 Stereo USB-A (27599-999-999), Замовлення №238211

Все було швидко, дякую
Reserved Reserv рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Телевізор Philips 50PUS8007/12, Замовлення №238008

Все прошло хорошо, товар заказывал в Киев, доставкой. Привезли вовремя, курьеры набрали за пару часов, оговорили время. Все понравилось, будем заказывать еще
Vika778 рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Philips Series 4300 EP4341/50, Замовлення №45632

Покупала кофемашину, все отлично, все пришло в срок, забирала на точке выдачи, для заказа попросили предоплату, доставили как и обещали в срок несколько дней. Буду заказывать еще, спасибо.
Igor Sadoviy рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch GT Runner Grey (55028108), Замовлення №238334

Покупал часы, до этого брал телефон, все отлично, не первый раз покупаю, попросили небольшую предоплату, доставили все в сроки. Спасибо)
Headcash не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Хотів купити: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 44mm Silver (SM-R870NZSA)

Замовив смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 44mm Silver (SM-R870NZSA). Передзвонили, сказали, що відправлять через 3 доби. Через 3 доби передзвонили, сказали що товара нема в наявності.
Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, дякуємо за зворотній зв'язок. На складі вийшов пересорт по кольорам з данної моделі, менеджер запропонував чорного кольору, але ви відмовились. Вибачаємось за таку ситуацію.