Volodymyr Mehedov рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q60B Soundbar, Замовлення №1234

Советую всем этот магазин. Сработали быстро и качественно. Через два часа после заказа товар был уже на НП. Молодцы.
Viktoriia Pobiedash рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №45570

Зарядна станція працює, до додатку приєдналась. Серійник через європейський сайт варифікується. По телефону різні оператори називали різні ціні, але все ок, оплатила стільки, скільки вказано на сайті. Доставили на наступний день. Тому магазин рекондую
valikshum96 не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF)

Обман з ціною
6 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «ShopMe»
ніякого обману, був технічний збій на сайті, в телефонній розмові перевірили і надали актуальну інформацію.
12 грудня 2023 Відповісти
Виктор Мокшанов не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Хотів купити: БФП HP LaserJet Pro 4102fdw (2Z624F)

На сайті написано, що можна оплатити у безготівковій формі, а по факту пропонують карту фізособи. інформація на сайті не віповідає дійсності.
Alexey Machula не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, символічну предоплату беремо на деякі товари, щоб клієтни не робили фейкових замовлень.
Чому це має буди моєю проблемою? Тут ви кажете що це обхід фейків, менеджер з продажу вішає лапшу що це за доставку зі складу. А я бачу що якщо з товаром щось не те, буде гойдалка з поверненням передплати. В іншому магазині такої "політики компанії" не було, то й рекомендую звертатися до іншого магазину і зберігати свій час.
24 жовтня 2023 Відповісти
Sergey Kozachenko не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ White

Виявилось, що по заявленій ціні на хотлайні та на своєму сайті вони поставити товар не можуть. За суму на третину більшу - можуть, а по заявленій - слабо. В що цікаво навіть після того як це з'ясувалось оголошення продовжує світитись.
Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, на жаль Ви просто не встигли, пилосос був за дуже класною ціною, але кількістть була обмежена. Вибачаємось за дану ситуацію, гарних покупок. Актуалізація інформації потребує деякого часу, тому на сайті не моментально все змінюється.
The Strong не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VE (A12VE-017XPL), Замовлення №00НФ-235724

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Затягнули з доставкою, зробили гравіювання з рос символами, з комплекту пропали фірмові наліпки, відповідають на повідомлення по пів дня, а на останнє взагалі чіткої відповіді не отримав. Такий собі магазин. Не рекомендую.
Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, гравіювання налаштовано стандартно, тому що деякі клієнти хочуть щоб кавіатура була універсальною. Фірмові наліпки могли не бути в комплекті саме з цією моделю, виробник може змінювати комплектацію не попереджуючи. Яке питання у вас лишилось?
Victor Titov не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Хотів купити: Ігровий ноутбук Asus Rog Strix G17 (G713PV-LL037)

Я замовів ноутбук, якій цей інтернет магазин забов"язався доставити протягом 5 робочих діб, а після проходження 2 тижнів мені сказали що нажаль не змогли впоратися з доставкою! Так я марно прочекав два тижні часу!
Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, на жаль постачальник припинив свою роботу і деякі замовлення лишились не виконанні. Приносимо вибачення.
Андрій В рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: https://hotline.ua/ua/computer-noutbuki-netbuki/lenovo-yoga-pro-7-14aph8-82y80014rm/, Lenovo Yoga Pro 7 14APH8 (82Y80014RM), Замовлення №44914

Відповідь представника «ShopMe»
Доброго дня, дякуємо за зворотній звязок, приємного використання.
doncartman рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-N4071) , Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-N4071), Замовлення №00НФ-236128

Очень доволен покупкой. В магазине приятный, вежливый персонал. Провели меня по оплате и покупке без проблем, придерживаясь заявленных сроков отправки и доставки. Товар соответствовал описанию, и обошлось без предложений а-ля "Написано, что товар в наличии, а на саом деле его у нас пока нет, не хотели бы Вы купить вместо него другой?" Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ShopMe»
Дуже вдячні що обрали наш магазин, прємного використання.