Annapolina рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G32 6/128GB Satin Maroon (PAUU0029), Замовлення №233953

Не вперше тут купую. Були різні ситуації, але завжди позитивний результат. Останній раз купувала 26 червня смартфон Motorola Moto G32 6-128GB Satin Maroon (PAUU0029). Персонал працює як треба, допомагають вирішити будь-яке питання. Промаху по товару жодного разу не було - завжди приходило те, що замовляли. Смартфон відмінної якості, є гарантія від магазину. Відправка день в день, перевірка на пошті.
Відповідь представника «ShopMe»
Дякуємо за зворотній звязок. Приємого користування.
Александра Цабевская рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm Black Titanium (SM-R920NZKA), Замовлення №00НФ-234722

Робила замовлення в магазині на годинник Samsung Galaxy Watch5 Pro Проконсультували, швидко опрацювали та доставили моє замовлення. Велике дякую співробітникам за обслуговування. Годиником довольна
Відповідь представника «ShopMe»
Дякуємо за зворотній звязок. Приємного користування.