Юрій Дряшкаба рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Asus ROG Phone 6D, Смартфон ASUS ROG Phone 6D 16/256GB Space Gray, Замовлення №023790

Покупкою задоволений
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Юрій, приємного користування!
Den11 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe Mulberry, Замовлення №Замовлення 023688

Рекомендую магазин, консультація, доставка швидка, все на вищому рівні.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Денисе, замовляйте в нас ще )
helgorr рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black, Замовлення №022896

Брав телефон Pixel 6 Pro.Телефон як новий та в ідеальному стані. Перед купівлею менеджер проконсольтував мене.Товар відправили швидко!
Відповідь представника «PixoPhone»
Дуже вдячні за Ваш відгук, приємного користування :)
Blessinem рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон OPPO Find X7 Ultra 16/512GB Brown, Замовлення №023483

Купляв телефон матусі на д/р, в інше місто. Організували все чітко, і дуже швидко. Дякую вам.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за довіру, приємного їй користування:)
Анатолий Зинченко рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Black, Замовлення №20 4003 8039 0120

На що відразу хочу звернути увагу, то це терпіння консультантів магазину. Довго вибирав телефон в різних магазинах, задавав навіть забагато запитань, навіть відмовлявся від телефону на пошті ( через брак). Але в PixoPhone консультанти витримали мої всі запитання, все зробили зі своєї сторони, щоб мені догодити. Купівлею задоволений як і магазином. Буду своїм знайомим і друзям рекомендувати цей магазин
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Анатолій, раді що вам все сподобалось, приємного користування!
ВАСЯ СІДЛАР рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Rose, Замовлення №022962

Замовляв телефон із вказаним дефектом в описі!але при отриманні дефект ще потрібно було пошукати) Швидка відправка все на висоті! Дякую
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Василій, гарного користування:)
Максим Ковальчук рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Jade Green, Замовлення №022928

Замовляв OnePlus Ace Pro 16/256GB Jade Green на подарунок дівчині. Приємно здивувало, що консультант відповів і був на зв'язку об 11 вечора. Проконсультували і відповіли на всі питання. Швидко відправили. Телефоном лишились задоволені. Якщо хочете придбати телефон по нижній риночній ціні і отримати якісне обслуговування, то цей магазин для вас. Рекомендую.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Максиме, нам дуже приємно:) Гарного користування!
Максим Лісовий рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 5a 5G 6/128GB Mostly Black, Замовлення №022936

Вже не перший раз купляю вживані смартфони для себе та сім'ї саме в PixoPhone. Всі дуже задоволені. Варто зауважити, що в наявності завжди є багато смартфонів в хорошому стані та можна купити вживаний субфлагман за ціною нового бюджетного. З власного досвіду можу сказати, що вживані смартфони Pixophone прослужать довше ніж нові аналоги в цьому ж ціновому діапазоні, при цьому маючи кращі характеристики. Однозначно рекомендую цей магазин
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за довіру, Максиме, чекаємо на вас ще :) Гарного користування!
380504843423 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Телефон Google Pixel 8, Замовлення №022473

Придбав телефон у магазині Pixophone. Обслуговування якісне, консультації менеджера кваліфіковані. Товар відповідав замовленню. Отримав через Нова Пошта. Термін поставки витриманий. Зауважень немає. Цілком рекомендую.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук :) Гарного користування!
Roman Ivaniv рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 3 XL 4/128GB Just Black, Замовлення №022276

Замовляю не перший раз в даному магазині. Роботу виконують оперативно, асортимент завжди оновляється нюансів не виникало, раджу і буду радити усім.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за довіру, Романе, нам дуже приємно :) Чекаємо на вас ще!