Валерия Пархоменко рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Google Pixel 4 6gb/64GB Oh so orange , Замовлення №016678

Телефон прийшов швидко, повністю відповідає усім зазначеним характеристикам. Менеджери дуже ввічливі, приємно спілкуватися. Рекомендую!
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо, Валерія, за відгук! Користуйтесь в задоволення!
Артем Гонтар рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Pixel 6, Замовлення №НФНФ-014570

Купувати в цьому магазині телефон. Все підійшло. Ввічливі менеджери,підібрали все як просив
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Артем! Користуйтесь в задоволення!
FTW рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Oppo Find X6 12GB/256GB Gold (PGFM10), Замовлення №015991

Все супер, якісний сервіс - швидка відповідь, повна консультація, дуже швидка відправка
Відповідь представника «PixoPhone»
Дуже вдячні за відгук! Користуйтесь в задоволення!
Olha_P не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Google Pixel 6 pro, Смартфон google Pixel 6 pro 12/128 gb, Замовлення №015838

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Придбала смартфон по предоплаті за рахунком. Менеджер постійно був на зв'язку в мессенджері. Оплата проведена 23.11.2023 в 12:53. Більше на зв'язок ніхто не виходе. Наступного дня за телефоном єдине чого добилася , то НОМЕР ТТН Нової пошти і ніяких пояснень. Після дзвінка , тобто на 2й день,нарешті телефон віднесли на відправку Нової пошти.
Відповідь представника «PixoPhone»
Ольга, щиро просимо вибачення за затримку з відправленням вашого телефону! В "Чорну п'ятницю" мали дуже велику кількість запитів, які з усіх сил старались опрацювати і кожному покупцю в найкоротші терміни відправити покупку Сподіваємось, ви залишились задоволеними самим телефоном і він вам довго прослужить!
Serhiy Leza рекомендує цей магазин

Купив: Google Pixel 5, Замовлення №-015774

Вже другий раз користуюсь послугами магазину PixoPhone, в травні купував собі смартфон, зараз - дружині. Швидкий зв'язок та доставка. Дякую і рекомендую!
Відповідь представника «PixoPhone»
Особливо вдячні вам за лояльність та довіру, Сергій! Приємного користування вам і вашій дружині!
Андрей не рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон realme GT5 12/256GB 150W Starry Oasis, Замовлення №015211

Відповідь представника «PixoPhone»
Андрій, ще раз добрий день! Приносимо наші вибачення за те, що наш менеджер повноцінно не доніс детальнішу інформацію про телефон, бо, як ми вже вам показували, в нашій системі вказано і про відкриту коробку, і про те, що після встановлення СІМ-карти потрібно перезавантажити телефон, а саме сповіщення про регіональне блокування не впливає на роботу. Дуже прикро за ситуацію, що склалася!
Справа не в сповіщенні про блокування, а в реальній непрацездатності телефона в наших мережах, тобто неможливості здійснювати дзвінки або користатися мобільним інтернетом, зв'язку просто немає, а також в приписуванні мені нанесення якихось подряпин на телефон після того, як він пробув деякий час в вашому сервісі.
28 листопада 2023 Відповісти
Спасибо за ваш отзыв. Хотел купить в этом магазине телефон, но почитав ваш отзыв и еще пару других, решил что лучше с этим магазином не связываться. И что значит 80% от стоимости, где они вообще в законе нашли что они могут вернуть только часть денег, а не полную сумму. в течении 14 дней по закону они обязаны вернуть полную сумму. В противном случае пишите заяву в службу защиты прав потребителей, а потом в суд
6 березня 2024 Відповісти
Давид Аветиков рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №015605

Перш за все, отримав професійну консультацію з відповідями на всі питання! Після остаточного узгодження щодо моделі телефону, отримав його через добу! Працює гарна, професійна команда! Рекомендую!
Відповідь представника «PixoPhone»
Нам дуже приємно, Давид, дякуємо! Користуйтесь в задоволення!
Andrey не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Rose, Замовлення №7042

Купував смартфон, але він не підійшов по розмірам, користувався смартфоном рівно 2дні, вирішив повернути його. Звернувся в магазин, і мені повідомили що мені буде повернено 80% від вартості!!!! Перед покупкою я ознайомлювався з інформацією про повернення давайсів і там не було цієї інформації!! Скрін переписки прикріпив. Магазин привласнив собі 20% за просто так та працює не по закону України. Буду звертатись в службу контроля захисту прав споживачів. Відповідно магазин не рекомендую.
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Прикро, що Вам не підійшов смартфон :( Ми насправді не можемо повернути 100%, оскільки це був новий упакований телефон і, будучи відкритим, він втрачає у вартості телефону (керуємось Правами споживача щодо повернення). Тому дуже просимо Вас нас зрозуміти
Як користувач, мені не потрібно вас розуміти. Це ваша задача, вирішити що робити з клієнтом який вирішив повернути смартфон, так щоб клієнт був задоволеним. Я, як користувач, НЕ РОЗУМІЮ чому мене ніхто не попередив та ніде не написано на ВАШОМУ сайті що при поверненні я вам дарую 20% від вартості смартфону. Якби цю інформація була б зазначена, я б ніколи не зробив би покупку в вашому магазині, гадаю саме тому вм свідомо приховуєте цей нюанс, і тим самим заробляєте 20% з кожного повернення. Чому при поверненні в будь якому іншому магазині я отримую 100% від вартості, а у вас 80%? Ви якийсь особливий магазин чи працюєте за іншими законами, які ж самі вигадали? Я вимагаю повернення моїх 20%. Дуже не хочется поширювати мій негативний досвід з вашим магазином в мережі.
14 листопада 2023 Відповісти
Богдан відповів на коментар Andrey
После распаковки коробки/активации техники, ее уже не продать как новую, я как покупатель не поверю что телефон новый если он распакован/активирован, так что повторно этот товар можно продать только как бу, то есть дешевле. Полностью можно понять магазин, но предупредить перед покупкой они обязаны, это также их ошибка. Магазин точно хороший, брал у них 5 телефонов уже.
15 листопада 2023 Відповісти
Andrey відповів на коментар Богдан
Купите телефон в любом другом магазине, распечатайте и сдайте назад. Посмотрите сколько вам вернут средств. (спойлер, вернут 100% от сумы, поскольку работают в рамках закона)
15 листопада 2023 Відповісти
Вадим Мирон рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass JP, Замовлення №014650

Купував Pixel 7. Швидко зв'язалися, швидко оформили, відправили в той же день. Заводське комплектування, гарантія - присутні. Магазин сподобався.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Вадим! Приємного користування новеньким Пікселем!)
Smokey Van Den Berg не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Хотів купити: Wrong price

Contacted to buy the phone, was told the price is worng, after I said that I will not take the phone for their price, they made an "exception" for a color I didn't want. Very strange
Відповідь представника «PixoPhone»
Unfortunately, we did really have some issues with the website (currently updating). We're sorry for any inconvenience!
Представник магазину «PixoPhone»
Hi! We have fixed the price on the website! Hopefully, we will have the opportunity to satisfy your needs with our devices!
22 листопада 2023 Відповісти