Павло Єрмаченков рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 5G 6/128GB Just Black, Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Планшет Blackview Tab 16 8/256GB Gray, Замовлення №021969

Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за вашу чесність, Павло, приємного користування Вам та вашій родині!
Denys Pavilchuk рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Nothing Phone (2) 12/256GB White, Замовлення №НФНФ-020423

Дуже швидко та легко оформив по телефону покупку телефону розстрочку, телефон отримав на наступний день, все працює, все добре)
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за довіру, Денис, і Ваш відгук! Приємного і довгого користування!
Дмитро рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Замовлення №018971

Рекомендую, ціна та якість товару відповідає заявленному опису. Особа подяка менеджеру, що обслуговував.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Дмитро! Приємного користування :)
Andriy Rashkovetskiy не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Google Pixel 5A, Замовлення №НФНФ-002539

Відповідь представника «PixoPhone»
Доброго дня, Андрій! Просимо вибачення за ваш негативний досвід :( Хочемо наголосити, що ми оновили штат Сервісного центру, щоб таких ситуацій більше не повторювалось. Сподіваємось, в наc буде можливість виправитись
Demonionok рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy S21 5G 8GB/128GB Phantom Gray (SM-G991B/DS), Замовлення №НФНФ-016737

Вдячні за Рекомендацію!
Чудовий магвзин! Реомендую ! Поле " Не сподобалось" прожав випадково. Товар не повертав. Телефоном задоволений !
18 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «PixoPhone» відповів на коментар Demonionok
Дякуємо :)
19 січня 2024 Відповісти
evanesencc I не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3ZM/A), Замовлення №7418

Особисто в мене, склалося негативне враження від магазину. Замовив зарядний пристрій, до щойно купленого нового телефону, через два тижня користування, вирішив перевірити пристрій на оригінальність. На превеликий жаль, адаптер виявився копією. Магазину довів до відома, що вони продають підробки. Так як вже пройшло більше 14 днів з моменту купівлі, спільної мови ми не знайшли. Висновки робіть з цього самі. На фото: зліва - адаптер куплений в pixophone, Зправа - в оф дистриб?ютор
Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Це справді люкс-копія максимально наближена до оригіналу, що й вказано на сайті – "1:1".
На сайті було вказано \"оригінал\", було би вказано що це копія, я би в житті це не взяв. Люкс-копія.. в якої шарудіння всередині.
20 січня 2024 Відповісти
Юра не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Google pixel 5, Замовлення №015433

Купив "новий" pixel 5 ,як виявилось згодом - не новий. Не оригінальна коробка, без заводських бломб, без голограми google. Сам телефон не тримає заряд як має бути. Повернув товар, сказали що відшкодують лише 80% від вартості, через те що у сервісі на перевірці знайшли жирну подряпину. При відправці подряпини не було. Буду звертатися у відповідні інстанції
Відповідь представника «PixoPhone»
Юрій, доброго дня! Якщо б ви виявили дефект у смартфоні на пошті і відмовились, вам було б компенсовано 100% оплаченої суми. Оскільки смартфон вже був у користуванні, повернення цього товару вважається як Trade-In і сума оцінки залежить від стану смартфону. Так як було виявлено подряпину, якої при нашій відправці не було, на жаль, оцінка відбулась відповідно до стану смартфону
Roman Labutin рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Навушники Google Pixel Buds A-series Sea (GA04282-EU), Замовлення №016824

Відповідь представника «PixoPhone»
Вдячні за Рекомендацію, Роман! Користуйтесь в задоволення!
Андрей Гордеев не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №8084

Не рекомендую этот магазин! Заказывал колонку JBL flip 6, не понравилась, не подошла. На следующий день хотел вернуть - сказали что примут только как б/у за пол цены. Ужасный сервис, лучше переплатить и взять в крупных сетях - там проблем с этим нет, отношение к возврату (если действительно не подходит) адекватное.
Відповідь представника «PixoPhone»
Андрій, добрий день! Опираючись на Права споживачів, оскільки колонка вже була у використанні, з упакування якої зірвані маркувальні пломби, та враховуючи, що даний товар є аксесуаром, на жаль, ми не можемо повернути 100% вартості товару :( Але такі умови на повернення аксесуарів діють і у великих мережах також.
Виталий Мазяр не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «PixoPhone»
Віталій, добрий день! Варто сказати, що насправді є певні умови щодо оплати частинами, які менеджер, цілком можливо, не одразу озвучив, оскільки відбувалися зміни у цій пропозиції в той період. Широ просимо вибачення за неповну надану інформацію!