Денис Малиновский рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Клавіатура Razer BlackWidow V3 Green Switch USB Black (RZ03-03540800-R3R1), Замовлення №2720

Дуже швидко надіслали замовлення, всім задоволений
Олексій Скидан рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL orange White (HTK-521), Замовлення №20450839022545

Доставка дуже добре виконана все дуже гарно дякую
Snark Jabberwocky рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Razer Barracuda X 2022 Black (RZ04-04430100-R3M1), Замовлення №2596

Відповіди дуже швидко, хвилин за 10, на наступний день відправили.Навушники працюють добре, підключаґться та приїхали на 80% заряджені. Запаковано було просто в картон та пакет, але сама коробка доїхала цілесенька, комплект повний, візуально нічого поганого не помітив. Стрічка пакунку була з веселим надписом. Дякую.
Чек я отримав від Нової Пошти, так як була післяплата.
23 грудня 2023 Відповісти
Irunairuna рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 6/128GB Ocean Blue, Замовлення №2451

Дякую інтернет магазину за якісне обслуговування і швидку доставку . Мобільний був відправлений одразу після замовлення.
Daniil Nikolaevich рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 6/128GB Mint Green, Замовлення №2431

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Andrii Rohatiuk рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Razer Sphex v3, Замовлення №Замовлення №2406

Чудовий магазин ! Швидко надіслали ! Товар був якісно запакований !
AsCo1d рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Геймпад бездротовий Sony DualSense для PS5 Black (9827696), Замовлення №2369

Всё отлично, спасибо. Заказ оформили и выслали товар оперативно, не смотря на Чёрную пятницу.
Creepy gamer рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Нушники, Навушники з мікрофоном Razer Kraken X Lite (RZ04-02950100-R381/R3M1), Замовлення №2368

Ралко Олександр рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha TKL Orange Mint (HTK-723), Замовлення №2326

Замовляв клавіатуру Hator Rockfall 2 Mecha TKL Orange Mint (HTK-723). Магазин та обслуговування на гідному рівні, товар відмінної якості. Рекомендую.
Сергій Демченко (Чіп) рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Комплект (клавіатура + миша) RAPOO 8000 Wireless Mouse & Keyboard Combo, Замовлення №2251