Валерий Сухомлин рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: ПОВЕРБЕНК 20000 REDMI, Замовлення №768

дякую за співпрацю. сподобалось професійне і своєчасне обслуговування. доброзичливі працівники.
Daria Kravets рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: миша HATOR Pulsar Wireless White (HTM-316), Замовлення №1212

Дякуємо команді Mobi Case за швидке реагування та розв'язання нашого питання при покупці товару в інтернет-магазині. Була замовлена комп'ютерна мишка, але з заводським дефектом. Менеджери магазину професійно відреагували на наше запитання та відправили інший товар на заміну у точні сроки. Дуже задоволені обслуговуванням!
Представник магазину «MobiCase»
27 червня 2023 Відповісти
Юлия Шевченко рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Mini JA 30000 Black (PPJAN-C01), Замовлення №1214

Отримала за 2 дні, товар цілий, новий, у заводському пакуванні
Triel рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: HATOR Pulsar Wireless Black (HTM-315), Миша HATOR Pulsar Wireless Black (HTM-315), Замовлення №1200

Все добре мишку отримали без зауважінь. Рекомендую
Виталий Яремчук рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Гарнітура JBL Tune 520BT, Навущники JBL, Замовлення №1010

Обслужили замовлення дуже швидко, відправили в той самий день. Сервіс на високому рівні. Дуже задоволений. Дитина отримала подарунок вчасно.
Відповідь представника «MobiCase»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову. Даруємо промокод на безкоштовну доставку до відділення НП - FREEdelivery
Сергей 6969 рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Дротовий маршрутизатор MikroTik GbE SFP+ (RB5009UG+S+IN, Замовлення №991

Все добре
Артем М рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Універсальна мобільна батарея Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Quick Charge 18W Black (PB200LZM), Замовлення №976

Товар оригінальний все чудово. Не було чеку, але пообіцяли відправити на електронну адресу.
Andrew Vader рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Кабель ACCLAB AL-CBCOLOR-M1BK USB-microUSB 1.2м Black + Кабель Remax RC-050i Lesu USB-Lightning, 1м, Замовлення №815#1673746784

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Елена Дегтерева рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Купив: Універсальна мобільна батарея Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Quick Charge 18W, Замовлення №676

Рекомендую магазин. Швидко зв'язатись та відправили товар у день замовлення.
Тарас рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Універсальна мобільна батарея Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Quick Charge 18W, Замовлення №640

Все пройшло добре. Зробив замовлення. Нажаль через чергові обстріли мобільний зв'язок не працював. Менеджер вчасно сконтактувався (-лась) через вайбер (доступ до інтернету в мене був) і товар встигли відправити в той же день. Сам товар відповідає описові. Дякую!