Denys Ivanenko рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: HATOR Skyfall TKL PRO Wireless White (HTK-664), Клавіатура HATOR Skyfall TKL PRO Wireless White (HTK-664), Замовлення №2222

Чудовий магазин та гарні ціни. Відправили все вчасно та добре запаковано. У смс-повідомленні надсилали всю необхідну інформацію по замовленню. Можу рекомендувати цей магазин
Сергій Кушнірук рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Мишка бездротова Hator Pulsar 2 Pro Wireless Black (HTM-530), Замовлення №2161

Василь рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless White (HTM-531), Замовлення №2175

Роботою магазину повністю задоволений! Мишка тактильно дуже класна за свої кошти! Зібрана теж якісно!
Eugene Mehkedov рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Миша Razer DeathAdder V2 (RZ01-03210100-R3M1), Замовлення №2120

Класний магаз, все прийшло на наступний день після замовлення. Чек електронний видається, все круто
Артём Сергеевич рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Клавiатура Razer Ornata V3 X Black (RZ03-04470800-R3R1), Замовлення №2069

Все добре, замовив, доставили швидко, посилка ціла, чека не було в наявності.
Sergiy Perevertnyuk рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Підставка для ноутбука 2E Gaming 2E-CPG-001 Black, Замовлення №1939

NIK NIK рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Мишка Rapoo MT750S Multi-mode wireless Black, Замовлення №1977

Spyces рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha TKL Orange Yellow (HTK-722), Замовлення №1972

Це моя перша механіка і любов з першого погляду. Як тільки побачив відео про вихід цієї моделі я одразу ж нею загорівся. В MobiCase була найприємніша ціна, швидко відправили, дууууже добре запакували. Я витратив декілька хвилин на пошті щоб її розпакувати. Рекомендую магазин і клавіатуру, до неї ще звикаю. Після мембранки зовсім інші відчуття)
Stanislav Borysov рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Миша Razer Orochi V2 Wireless White (RZ01-03730400-R3G1), Замовлення №1908

Всьо окей, швидко і те що замовляв
Микита Смовж рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang Wireless Black (HTA-850), Замовлення №1907