Eugek не рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Хотів купити: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496453442)

замовив вчора по ціні 12099, сьогодні перетелефонували, сказали чекати 2-3 дні - ок, потім перетелефонували, уже ціна 12899, не рекомендую !
Представник магазину «Xstore.Ua»
Шановий Eugek, дякуємо що поділилися вашими відгуком! Ми розуміємо Ваше розчарування. Але хочемо внести деякі деталі в Ваш відгук: Ви замовили 2 консолі Nintendo. В наявності була лише одна консоль, тож ми готові були Вам її продати, а на заміну другої запропонували вам Ексклюзивну консоль - Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition за спеціальною ціною: 12 899 грн. На що ви дали нам відмову. Наші менеджери завжди намагаються допомогати клієнтам, та пропонують альтернативу. Тож приносимо вибачення за непорозуміння, сподіваємося наступного разу ваші очікування будуть виправдані!
AlinaKostyuchok рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Max 256Gb Deep Purple (MQ9X3) FXG2GWRY4H, Замовлення №3063

Хороший магазин, с лучшими ценами по Харькову! Рекомендую однозначно! Свой заказ мы забрали быстро, менеджеры приветливые, ассортимент товара хороший!
Представник магазину «Xstore.Ua»
AlinaKostyuchok Дякуємо за ваш відгук і приємні слова! Раді, що ви задоволені нашим сервісом та асортиментом. Бажаємо вам чудового користування вашим новим iPhone 14 Pro Max!
Яна Челомбитько рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Ocean Blue, Смартфон Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Ocean Blue, Замовлення №3052

Придбала смартфон Xiaomi Redmi 12C. Дуже сподобались оперативність та ввічливість менеджерів магазину та швидкість доставки. Товар якісний, відповідає опису - за свою невелику ціну це достатньо швидкий смартфон з непоганою камерою, добре тримає заряд, ще й досить стильно виглядає. Покупкою та обслуговуванням задоволена, буду замовляти тут ще й інші товари.
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякуємо вам за теплий відгук, Яно! Ми раді, що ви задоволені якістю обслуговування та вашим новим Xiaomi Redmi 12C. Ми завжди готові надавати вам якісний сервіс та допомогу. Бажаємо вам приємного користування вашим новим смартфоном!
Karina Berezhnaya рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №3048

Придбавши Apple iPhone 15Pro Max в магазині Xstore. Обслуговування в магазині було на високому рівні, і я задоволена цілковитою якістю покупки.
Представник магазину «Xstore.Ua»
Karina Berezhnaya Дякуємо вам за позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені обслуговуванням та якістю вашого нового Apple iPhone 15 Pro Max. Бажаємо вам чудового користування вашим новим iPhone!
Карина Golovko рекомендує цей магазин

Купив: PS5 , Замовлення №3083

Придбавши PS5 в магазині Xstore, залишилася вражена від високої якості обслуговування та оперативної доставки. Консоль працює ідеально, задоволена покупкою.
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякуємо, Карина, за ваш позитивний відгук! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим магазином та вашою покупкою. Ми завжди намагаємося забезпечити нашим клієнтам найкращий сервіс та якість товарів. Насолоджуйтеся своєю PS5 та грайте в улюблені ігри!
Сергій_з_Харкова рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro Graphite (SM-R510NZAA), Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №3088

Замовлення отримував в магазині - смартфон був в плівці, зі всіма заводськими пломбами. При мені все відкрили, менеджер зробив всі необхідні налаштування для комфортного використання, допоміг з підключення навушників. Також поклеїв захисну плівку та підібрав оригінальний зарядний пристрій. Сервісом лишився задоволений - все, що хотів, придбав в одному місці, ціни нижчі, ніж у конкурентів, ще й пригостили цукерками. Однозначно рекомендую!
Представник магазину «Xstore.Ua»
Вітаємо, Сергій! Ми дуже раді, що ви задоволені своїми новими навушниками та смартфоном. Ми цінуємо вашу лояльність та вдячні за ваші теплі слова про наш магазин. Ми завжди робимо все можливе, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та надати їм високоякісні товари та сервіс. Дякуємо за вашу рекомендацію та чекаємо вас знову!
12 грудня 2023 Відповісти
Гоша Дядя не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3)

Михаил Ратушный рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №2177

З телефоном вже майже місяць, все чудово. В день покупки забрав через годину після замовлення. Гарний магазин з чесними цінами)
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякуємо, Михаил, за ваш відгук! Ми пропонуємо нашим клієнтам швидку та зручну доставку, а також чесні та конкурентні ціни. Сподіваємося, що ви знову завітаєте до нас!
SuperManX рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Портативна акустика JBL Charge 5 Green (JBLCHARGE5GRN), Акумулятор для ДБЖ Merlion 12V-55Ah (GP12550M6), Замовлення №2483

Купую оптом завжди в цієї компанії , обслуговуюсь у Ярослава , або Романа , влаштовують ціни. Всім раджу !
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякуємо, SuperManX, за вашу довіру та рекомендацію! Нам дуже важливо, що ви обираєте наш магазин для оптових закупівель. Ми раді, що ви задоволені нашими цінами та обслуговуванням. Ми надіємося, що ви знову звернетеся до нас!
Алексей Маркин рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: SSD наколичувам 512GB 2 5, Замовлення №1894

Чудовий сервіс , все вчасно та якісно , обслуговував менеджер Роман , приємно та професійно
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякуємо, Алексей, за вашу високу оцінку нашого магазину! Нам дуже важливо, що ви задоволені нашим сервісом та якістю товару. Будемо раді бачити вас знову!