Torenset Новиков рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Блок питания и кабель, Замовлення №1905

Купив сьогодні чергову купівлю, моя порада купувати.
Представник магазину «Xstore.Ua»
Дякую за ваш позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що ви задоволені нашими товарами, цінами, сервісом та умовами Сподіваємося, що ви будете нас відвідувати знову і знайдете все, що вам потрібно. Ми завжди готові вам допомогти. З повагою, представник магазину.
12 грудня 2023 Відповісти
Mr PrOn рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №1712

Хорошие цены,хороший магазин, рекомендую
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ваші слова є для нас важливим визнанням, і ми намагаємося надавати якісний сервіс та вибір товарів за доступними цінами. Будемо раді вас бачити знову у нашому магазині!
Awaman рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Комп\'ютер у зборі AMD Ryzen 5 7600X / DDR5 32GB / SSD M.2 500GB Samsung 980 / 500W, Замовлення №1684

Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені якістю обслуговування. Ваші слова про відповідність ціни та інші аспекти є для нас важливими. Будемо раді бачити вас знову у нашому магазині!
Александр Чепарин рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Зарядна станція Sony dualsence, Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696), Замовлення №1538

Чудовий магазин, швидко відповили і швидко відправили товар
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо вам за ваш відгук, Александре! Швидка відповідь та доставка для наших клієнтів завжди є важливою метою. Раді, що ви задоволені вашою покупкою. Будемо раді бачити вас у нашому магазині знову та надавати вам найкращий сервіс!
петр водкин рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №0000-001717

Дякую Xstore.Ua. Придбав для дружини Apple AirPods Pro 2 (MQD83) у Харкові на вул. Ярослава Мудрого. Сподобалась якість обслуговування. Сподіваюсь, що ще один гаджет від Apрle в родині не підведе та принесе задоволення. Магазин можна сміло рекомендувати.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Велике дякуємо за ваш відгук, Петре! Ми раді, що ви задоволені якістю обслуговування та придбанням Apple AirPods Pro 2. Ми сподіваємося, що новий гаджет від Apple принесе вашій родині багато радості та задоволення. Дякуємо за вашу рекомендацію, і ми будемо чекати на ваше повернення в магазин Xstore.ua!
Вікторія_Харків рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: GalaxyTabA8, Замовлення №1216

Планшет чудовий. Ціна нижча, ніж якість. Обслуговування швидке та професійне. Хочу додати, що користуюсь послугами магазина не тільки з купівлі потрібних товарів (більше 2-х років), але і послугами ремонту. Гаджети 9-ти річного сина постійно потрапляють в халепи (побиття, заливання рідинами), а співробітники Xstore творять дива по реанемуванню техніки. Дякую
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук, Вікторіє! Ми цінуємо вашу лояльність та довіру до нашого магазину протягом більш ніж 2-х років. Наша команда завжди готова надати допомогу та ремонт вашої техніки. Дякуємо за вашу підтримку та рекомендацію!
Олексій0381 рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/256GB Lavender (SM-S916BLID), Замовлення №1052

Дуже сподобалась якість обслуговування. Купую техніку вже не перший раз саме в цьому магазині. Приємні ціни та великий асортимент товару. Окрема подяка продавцю Роману. Рекомендую!
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо вам за ваш відгук, Олексію! Ваша лояльність та повторні покупки є для нас найкращим визнанням. Ми завжди намагаємося надавати найвищу якість обслуговування та приємні ціни для наших клієнтів. Раді, що ви задоволені якістю обслуговування та асортиментом товару. Будемо раді бачити вас знову у нашому магазині!
Владислав Фомичев рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Silicon Power 16 GB Helios 101 Blue SP016GBUF2101V1B, Замовлення №1512

№ 1512 купил сегодня флешку и покупаю все в этой компании , отдельная благодарность Роману , хороших продаж , всем рекомендую - ребята знают толк в технике .
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш позитивний відгук, Владислав! Ми дуже раді, що ви обираєте наш магазин для покупок. Ваші слова щодо нашого колеги Романа є для нас важливими. Нам завжди приємно бачити вас в нашому магазині!
Саша Цвирук рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Зарядний пристрій, Офісна настільна лампа Baseus LED Smart Eye Charging 5W Grey (DGZG-0G), Замовлення №1509

Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо ваші позитивні слова щодо відповідності ціни, наявності товару, умов оплати та якості обслуговування. Ваша довіра та рекомендація означають для нас багато. Будемо раді вас знову обслуговувати у нашому магазині!
Эдгар Броховецкий рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite (MLL63), Замовлення №1452

Магазин Xstore сделал мой день ! Купил классный айфон, сделали скидку на все сопутствующие товары! Покупкой доволен как слон ) Владимир , вам отдельное спасибо ? Все по полочкам разложили , подсказали , помогли. РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук, Едгар! Ми раді, що допомогли вам з придбанням iiPhone 13 Pro Max. Ваша задоволеність є для нас найважливішою! Ваші слова про нашого колегу Володимира та наш магазин дуже цінні для нас. Будемо раді бачити вас знову у нашому магазині!