Karina Brazhnik рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Замовлення №1476

Хороший сервіс, вигідні ціни, все круто! Найнижча ціна в Ха.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за вашу думку! Ми раді мати можливість надавати вам хороший сервіс та вигідні ціни. Нам важливо, щоб ви відчули себе задоволеними після покупки в нашому магазині.
Джон Шепард рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Гарнітура JBL TUNE 510 BT Black (JBLT510BTBLKEU), Замовлення №0000-001551

Топ-товар за розумні гроші, ввічливий та уважний персонал, магазин з гарним інтер'єром
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою гарнітури JBL та нашим обслуговуванням. Ваші слова є для нас важливим визнанням, і ми намагаємося надавати якісний сервіс та вибір товарів за доступними цінами. Будемо раді вас бачити знову у нашому магазині!
Александр Губин рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310), Замовлення №0000001600

Спасибо большое магазину за хорошие цены. И отдельное спасибо менеджеру Роману за хорошую консультацию и ответственную работу
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дуже дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою та обслуговуванням в нашому магазині. Наша команда завжди намагається надавати найкращий сервіс та відповідати вимогам наших клієнтів. Передамо ваші слова Роману. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів!
Яна Солдатенко рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Замовлення №1430

Працюю поруч з вами, купляла у вас до цього павер банк, шнур зарядний та ще богато чого по дрібниці. Потім побачила вашу пропозицію на хотлайні та дуже привабливу ціну на айфон. Зробила замовлення через сайт, одразу передзвонили, за все домовились. Після роботи забрала. Рекомендую та дуже дякую.
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Магазин Xstore дуже вдячний вам за такий відгук! Раді, що вам сподобалася наша пропозиція та ціни на hotline. Ми завжди намагаємося надавати найкращий сервіс та робити покупку максимально зручною для наших клієнтів. Будемо раді вас знову бачити в нашому магазині!
Роман Щербак рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Эппл вотч ультра , Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Midnight Ocean Band (MQET3/MQFK3), Замовлення №1362

Класный магазин , прекрасный продавец , рекомендую 100 %
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо ваші позитивні слова щодо відповідності ціни, наявності товару, умов оплати та якості обслуговування. Ваша довіра та рекомендація означають для нас багато. Будемо раді вас знову обслуговувати у нашому магазині!
user user рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №1280

Купив Айфон без жодних проблем, ціна на товар найкраща Хлопці зробили все якісно та швидко, перенос данних зі старого айфона на новий зробили безкоштовно Рекомендую всім, по товару вибір великий Буду звертатися ще
Відповідь представника «Xstore.Ua»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені своїм новим смартфоном та обслуговуванням. Наша команда завжди намагається надати найкращий сервіс та зробити процес купівлі та переносу даних максимально зручним. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів знову!