3 березня 2024

Купив: Материнська плата ASRock J4125B-ITX, Замовлення №K24323072

Замовив материнську плату AsRock J4125B-ITX в інтернет-магазині KTC.ua і наступного дня забрав її в пункті видачі в сервісному центрі мережі КТС. Доставка товару зі складу в пункт видачі зайняла менше доби. При отриманні товару отримав консультацію по установці та експлуатації материнської плати, придбав необхідні для установки плати гвинти та термопасту. Швидко та дуже зручно.
Представник магазину «КТС.ua»
4 березня 2024 Відповісти
27 лютого 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків SK hynix 2 GB SO-DIMM DDR2 800 MHz (HYMP125S64CP8-S6), Замовлення №K17105832

Захотів проапгрейдити старенький нетбук - додати йому оперативної пам'яті. В місцевих магазинах необхідна мені DDR2 була наявна лише у б/в пропозиціях. Нову DDR2 знайшов лише в KTC.ua. І ціна на нову пам'ять була лише на 15% вища, ніж на "беушну".
Денис Шендрик рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: AMD Ryzen 9 5950X (100-100000059WOF) Box, Замовлення №K24384258

Придбав комплектуючих на повноцінний ПК саме в КТС. Я в шоці, що раніше не знав про цей магазин. Все приїжджає якісно упакованим та в терміни, менеджери проговорюють всі деталі перед оформенням замовлення, так ще й купа бонусів. Однозначно оберу цей магазин і для подальних замовлень різної техніки - бо це вигідно.
Представник магазину «КТС.ua»
Доброго дня! Дуже приємно отримувати відгуки від клієнтів, дякуємо, що скористались акційними пропозиціями)
26 лютого 2024 Відповісти
24 лютого 2024

Купив: Xiaomi Redmi 7A 2/32GB Matte Black, Кабель USB Type-C / Micro USB Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm (SJV4083TY), Замовлення №K18026827

Придбав Xiaomi Redmi 7A 2/32GB Matte Black. Товар новий, коробка з непошкодженими заводськими пломбами. Смартфон офіційний. Не перепрошитий "китаєць". Глобальна версія, сертифікована для продажу в Україні. Замовлення прибуло вчасно. На місці перевірив смартфон на працездатність та додатково придбав за спеціальною ціною універсальний кабель для повербанка Xiaomi 2in1 AM / Micro USB / Type-C 0.3m (SJV4083TY). Покупкою задоволений, a магазин - рекомендую!
Доброго дня! Дякуємо за фідбек, нам дуже приємно!:)Ви круті!
Maxonikol не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Гарнітура Hator Hypergang 2 USB 7.1 Black, Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940)

Хотів купити навушники на подарунок, зробив замовлення з передоплатою, чекав добу після чого сам написав у підтримку щоб дізнатися про замовлення на що мені відповіли - залишились тільки з вітрини, вам підходить? Я вирішив відмовитись. Після пари годин прийшло повідомлення що товар підтверджено автоматично. Дякую, за ілюзію що помічники можуть мені допомогти та я можу відмовитись від товару який мені не сподобався.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Залиште будь ласка Ваші контакти, або ж зателефонуйте за номером гарячої лінії 0800210484 для вирішення даної ситуації.
22 лютого 2024

Купив: Xiaomi Yeelight Smart LED Ceiling Light 320, Замовлення №K17720983

Замовив смарт-світильник Xiaomi Yeelight Smart LED Ceiling Light 320 в інтернет-магазині KTC.ua і того ж дня забрав його в роздрібному магазині мережі КТС. Доставка зі складу в магазин протягом дня. Швидко, зручно, оперативно. Обслуговування та сервіс на найвищому рівні.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук, Ви мотивуєте працювати ще краще!
19 лютого 2024

Купив: розумний світильник MiJia Table LED 1S White (MJTD01SYL/MUE4105GL), Замовлення №K17537385

Замовив "розумну" настольну лампу Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S EU White (MUE4105GL) і того ж дня забрав. В KTC.ua можна при замовленні відразу зарезервувати бажаний товар в найближчому магазині мережі КТС (при його наявності) і не чекати кілька днів доставки. Швидко і зручно.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що завітали до нашої мережі!
16 лютого 2024

Купив: Карта пам'яті Kingston 32 GB microSDHC Class 10 UHS-I Canvas Select SDCS/32GBSP, Замовлення №K15259678

Надійний інтернет-магазин з зручним та інформативним web-сайтом. Персонал магазину завжди готовий піти назустріч клієнту в проблемних ситуаціях і допомогти їх вирішити оптимальним способом.
Відповідь представника «КТС.ua»
Дякуємо за фідбек, нам дуже приємно!:)Ви круті!
14 лютого 2024

Купив: Флешка Silicon Power 16 GB Jewel J80 3.0 Titanium SP016GBUF3J80V1T, Замовлення №K16357090

Замовив флеш-драйв Silicon Power Jewel J80 16GB Titanium (SP016GBUF3J80V1T) в інтернет-магазині KTC.ua і наступного дня отримав замовлення в точці видачі в сервісному центрі КТС. Товар новий, упаковка-блістер непошкоджена, гарантія 60 місяців від виробника (а не 12 місяців від магазину, як в деяких місцевих магазинах). Рекомендую.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо, що обрали нашу мережу!
13 лютого 2024

Купив: Transcend Premium UHS-1 SDXC 64 ГБ (TS64GSDU1), Замовлення №K15634231

Один з найкращих магазинів електроніки, послугами яких мені доводилося користуватися. Швидка доставка, значний вибір товарів, якісне обслуговування. Доводилося повертати товар, який не підійшов - процедура повернення тривала не більше п'ятнадцяти хвилин.
Відповідь представника «КТС.ua»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно.