Vitayank рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse, Замовлення №29219

Задоволена роботою магазина. Швидко передзвонили та відправили замовлення.
дякуємо, приємного користування
Igos KT не рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Хотів купити: mi dual sense

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

не ркомендую
Владимир Гедз не рекомендує цей магазин
25 квітня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Star Blue

Пришел телефон, забрал с новой почты, а через пару дней оказалось что телефон пришел с разблокированным загрузчиком , тоесть продавец заточил китайскую версию телефона под miui global . Разблокированный загрузчик это по сути взломанный телефон. Советую ничего не покупать в данном магазине.
Відповідь представника «OptSklad»
доброго дня Володимир, при покупці телефона ми Вас попереджали що це азійська версія телефону і Ви підтвердили свій заказ. В крайньому випадку Ви могли його повернути з перевізної компанії якщо Вам не підійшло, або на наступний день якщо не користувалися ним.
Rus Novikov не рекомендує цей магазин
28 березня 2022

Купив: шзрщту 11

Сподобалося: повернення товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Хотів придбати iPhone 11 З цим магазином горе-біда По-перше у них один номер телефону якого не має в вайбері телеграмі як зазначено на сайті, що стосується телефонного дзвінка - дозвонитися не вдалось.Написа на пошту листа - відповіді не отримав.
Valer Win не рекомендує цей магазин
19 березня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi redmi note 11 pro 8/256, Замовлення №27658

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «OptSklad»
Доброго дня, ніхто Вам не хамив і нічого не вимагав, а проінформували що відправлення даного заказу на суму 14 661 грн можливе з обовязковим частковим внесенням завдатку (10%), а решту суми можна оплатити накладним платежем. Це не є чимось екстраординарним, що дорогі товари або габаритні відправляються з завдатком. Це є Ваше повне право відмовитися від заказу, якщо Вам не підійшли ці умови. Якщо у Вас є негативний досвід по роботі з іншими магазинами, то не потрібно його приписувати всім. Сьогодні, до речі відправили партію смартфонів всім покупцям, що замовили як і обіцяли. Всього найкращого.
Zurel рекомендує цей магазин
4 грудня 2021

Купив: Bosch MFW 3520W

Все чудово, замовив увечері – наступного дня вже відправили. Посилку одержав, все добре, все працює. Дякую
Дмитрий Баннов рекомендує цей магазин
22 вересня 2021

Купив: Миша Logitech MX Master 3 Graphite (910-005620, 910-005694, 910-005710)

Все супер. Зручно, швидко, професійно! Найкраща ціна та вкрай швидка доставка. Однозначно лайк та рекомендації)
Дякуємо
johndoe рекомендує цей магазин
1 серпня 2021

Купив: Microsoft Xbox Wireless Adapter for Windows 10 (6HN-00003)

Передзвонили одразу після оформлення замовлення, відправили миттєво(!), протягом години після підтвердження. Товаром та послугами магазину задоволений. Рекомендую!
дякуємо
g00dn1ght рекомендує цей магазин
28 лютого 2021

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3080 GAMING OC 10G (GV-N3080GAMING OC-10GD)

Egor Krasnoff рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Купив: Тостер Siemens TT86104

Покупка пройшла без проблем. Ціна помітно нижча ніж у конкурентів. Сплачував на картку ПриватБанку щоб не платити зайвих комісій перевізнику. Швидкий зв‘язок та відправка в той же день. Наступного дня ввечері забрав своє замовлення. Товарний чек та гарантійний талон. Все працює. Дякую за відмінну роботу. Мої найкращі рекомендації.
Щиро вдячні !