Andrii Ivanov не рекомендує цей магазин
17 червня 2020

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 8 GB DDR4 3000 MHz Vengeance LPX Black (CMK8GX4M1D3000C16), Замовлення №106927

Відповідь представника «VINT.com.ua»
Доброго дня, Андріє. Кур'єр на має права та компетенції оцінювати цілісність упаковки, за це відповідає сервісний відділ, саме тому товар має оглянути наш відповідальний співробітник перш ніж зробити обмін/повернути гроші. По-друге, товару в офісі немає, його потрібно спочатку перемістити в офіс під замовлення, це займає деякий час. Нам шкода, що у вас склалося хибне уявлення про наш магазин, що ми не повертаємо гроші або не робимо обмін. Ми завжди намагаємось піти назсутріч клієнтам в межах наших можливостей и, звісно, в межах закону. Ні в якому разі ми не відмовляли вам у поверненні товару, якщо він має товарний вигляд. Дякуємо.
Три години (мінімум) щоб оглянути планку пам\'яті? Спочатку Ваш менеджер казав що \"керівництво не дозволяє\" обміняти тован на місці, а потім видав що \"у спеціаліста є інша робота\". Тобто те що я мав би їхати на інший кінець міста просто щоб відвезти одну деталь вельмишановному спеціалісту, виходить, нікого не непокоїть. Мабуть до Вас просто черги стоять під вікнами у відділ сервісу ага. Якщо це Ви називаєте \"завжди намагаємося йти на зустріч клієнтам\"... Цікавий факт - коли я (чи інші) клієнти купують товар, вони чомусь не мають можливості три години (а взагалі починалося з \"день-два\") його оглядати, без Вашої присутності і не віддавши Вам гроші. Але Ви чомусь це вимагаєте. До того ж, особисто я не маю фаху перевірити чи взагалі Ви продали мені новий товар, чи вже використаний. Ви можете скільки завгодно розповідати історії і про відповідність законодавству, але факт - Ваш магазин зробив практично все щоб унеможливити моє право на повернення товару, прикрившись формальностями. Тож, буду Ваш магазин обходити за кілометр і всім це теж радитиму. Дякую соцмережам і технологіям - інформація поширюється швидко і цілеспрямовано, а магазинів теж вистачає.
19 червня 2020 Відповісти
Дякую.. я тепер також тут не куплю.. в ЧС магазинчик.. А то гарантія - це важливо. А така возня - це вкрай
20 липня 2020 Відповісти
Представник магазину «VINT.com.ua» відповів на коментар Руслан Андрушко
Доброго дня, Руслане. Наш магазин виконує всі зобов'язання перед покупцем, включаючи обмін, повернення та гарантія. Це підтверджується нашими постійними покупцями, а також позитивними відгуками, включаючи ті, в яких клієнти описують позитивний досвід саме повернення товару. Втім, все одно бажаємо вам приємних покупок, в будь-якому магазині. Дякуємо за увагу до нашого магазину.
20 липня 2020 Відповісти
Naffaniy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2020

Купив: Удлинитель на катушке PowerPlant JY-2002/50 4 розетки 50м Black/Yellow (PPRA10M500S4), Замовлення №n105458

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрый день. Сегодня у нас забирали один удлинитель Powerplant PPRA16M50S4L по цене 1521 грн. Предположительно, это и есть ваш заказ. Его стоимость на нашем сайте актуальна, 1521 грн. На вашем скриншоте цена за модель PPRA10M500S4 так же без изменений 1282 грн. Это два разных товара, отличаются они буквой L в конце и одной цифрой в середине партномера, а по характеристикам - тот, который дороже, является морозостойким, максимальный ток нагрузки 16А и имеет защиту от перегрузок. Оба товара действительно производителем названы одинаково JY-2002/50, но партномера у них разные. Уточните, пожалуйста, номер заказа, чтобы мы могли разобрать ситуацию с менеджером, на каком этапе оформления заказа произошла ошибка в коммуникации. Спасибо.
Byrym-byrym рекомендує цей магазин
30 березня 2020

Купив: mikrotik hap ac2, Замовлення №105019

Ціна - супер, доставка в заявлені терміни (найшвидше на той момент в Києві). Дякую!
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Доброго дня! Щиро дякуємо за такий позитивний відгук про роботу нашого інтернет-магазину. Звертайтесь до нас знову!
AZEDAL TV не рекомендує цей магазин
12 березня 2020

Хотів купити: Монітор AOC 27G2U/BK

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Хотів замовити але якщо тут то важко повернути майте на увазі краще переплатити трохи і мати змогу повернення при невідповідності товару ніж потім добиватися якої небуть правди!
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Доброго дня. В нашому інтернет-магазині товар можна повернути згідно Закону України "Про захист прав споживачів", за яким працює увесь український рітейл. Вища або нижча ціна у магазинах не є підставою для іншого трактування Закону України. Нажаль, ви не здійснили в нас замовлення, тому ми здивовані такою низькою оцінкою відповідності ціни, наявності, процесу замовлення, а також висновків щодо повернення товару.
Владимир рекомендує цей магазин
19 лютого 2020

Купив: Жорсткий диск Seagate Basic 2 TB Gray (STJL2000400), Замовлення №103900

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрый день, Владимир. Вероятно, менеджер недостаточно донес информацию, что Нивки - ближайшее метро, откуда удобнее добираться. Пункт самовывоза находится несколько дальше, адрес мы указываем во всех контактах и в смс, чтоб клиент смог сориентироваться заранее. Некоторым клиентам удобнее забирать самостоятельно, поэтому мы не настаиваем на доставке курьером. В любом случае, ваши замечания примем к сведению и поработаем над тем, чтоб как можно точнее донести клиенту наше месторасположение. Спасибо за положительный отзыв и конструктивную критику, это однозначно нам помогает развиваться и становиться лучше. Обращайтесь к нам еще, будем рады доставить ваши покупки курьером :)
Ілля Сєданкін рекомендує цей магазин
14 січня 2020

Купив: Відеокарта Palit GeForce GTX 1660 Ti Dual OC (NE6166TS18J9-1160A), Замовлення №102722

Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрый день. Просим прощения, что не предупредили о сокращенном рабочем дне - наш косяк. Очень рады, что по итогу смогли исправить ситуацию и оставить у вас положительные впечатления. Спасибо вам за понимание и будем рады видеть у нас снова!
Guest003 рекомендує цей магазин
23 грудня 2019

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Ballistix Sport LT Gray (BLS2K16G4D32AESB), Замовлення №102488

Магазин в очередной раз выручил. Срочно нужна была память для того, что бы закончить сборку пк. Утром в СУББОТУ позвонил - после обеда память была уже у меня. Магазин однозначно рекомендую!
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрый день. Очень рады, что снова смогли оставить хорошее впечатление! Ваш положительный отзыв - лучший показатель того, что стараемся не зря. Спасибо!
Костя Шило рекомендує цей магазин
23 грудня 2019

Купив: Видеокарта 6GB Palit GTX 1660 Super GDDR6 GamingPro OC (NE6166SS18J9-1160A), Замовлення №102452

Заказал вечером, перезвонили на след день, утром. Заказ подтвердил, уточнили доставку, оплачивал переводом на карту - ребята проверенные. Магазин вкусный и цены вкусные(с)
Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрый день, Константин. Большое спасибо за положительный отзыв, мы очень рады, что вы остались довольны! Обращайтесь к нам еще, будем рады помочь с выбором и покупками.
Михаил Микулец не рекомендує цей магазин
18 грудня 2019

Купив: DDR4 2x16 G.Skill Trident Z F4-3600C17D, Замовлення №101759

Відповідь представника «VINT.com.ua»
Добрый день, Михаил. Сожалеем о том, что общение и результат взаимодействия с нашим сервисным центром оставил у вас негативные впечатления. Мы работаем над этим вопросом. На данный момент оперативная память отправлена на тестирование в авторизованный сервисный центр, ждём официального заключения.
Ну что.. вернули мне в итоге деньги за оперативную память.На всё про всё месяц ушёл. Если бы не полез в бутылку, 2-ды отсылая память обратно с требованием предоставить заключение официального сервиса, то вернули бы мне её с заключением "сервисного" "центра" магазина Vint о "работоспособности". Извинились только после моего вопроса "не предусмотрены ли извинения вашей инструкцией?"... Выводы делайте сами.
16 січня 2020 Відповісти
Представник магазину «VINT.com.ua» відповів на коментар Михаил Микулец
Михаил, еще раз просим прощения за задержку с решением вашего вопроса (без инструкций). Новогодние праздники вносят свои коррективы в график работы сервисного центра, к сожалению, в данном случае, не в нашу пользу.
19 січня 2020 Відповісти
Михаил Микулец відповів на коментар Марина Лубенец
Марина, речь ведь не о задержке по времени. Бог с ней, с задержкой. Речь об имевшем месте отказе признать брак и попытке оставить меня с неработоспособной памятью, ссылаясь на заключение СЦ вашего магазина. Спасибо, что наконец меня поняли)
19 січня 2020 Відповісти
Alex Panchenko рекомендує цей магазин
28 листопада 2019

Купив: Чехол Spigen для iPhone 11 Ultra Hybrid Crystal Clear (076CS27185), Замовлення №101525

Відповідь представника «VINT.com.ua»
Здравствуйте, Алекс. Спасибо за положительную оценку нашего магазина, мы очень рады, когда клиент доволен. Обращайтесь к нам еще!