R 10 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X OC Edition, Замовлення №542391

Відповідь представника «CAN.UA»
R 10, друже, дякуємо щиро за чудову, надихаючу підтримку і довіру! Щасливі, що Ви задоволені, щасливі, що саме з такої класної рекомендації починається для нас 2024-й на сторінці Hotline. Віримо, що це гарний початок року для нас і дуже дякуємо за прекрасний подарунок. Хай у Новому році здійснюються всі Ваші плани і сподівання. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся. Хай Вам щастить! Обіймаємо міцно! Все буде Україна!
Sergiy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 грудня 2023

Купив: SAMSUNG EP-T2510N, Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W PD Power Adapter Black (w/o cable) (EP-T2510NBE), Замовлення №№ 541507

З 28 грудня, не враховуючи його, власне, до 5 січня не «3-4 дні» на відправку, що заявлені на сайті. Вказуйте актуальні терміни.
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, вітаємо і сподіваємося, що завтра, 31 грудня зарядний пристрій буде з Вами і задоволення від покупки - теж. Так, насправді, деякі наші постачальники працюють в іншому ритмі і була імовірність відправити Ваше замовлення лише 4 січня. Але все склалося найкращим чином, і Ви вже знаєте, що Ваш Type-C вирушає до Вас сьогодні, 30 грудня. Бажаємо Вам гарного настрою і щасливого Нового року! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Замовлення відправили 30 грудня, наступного дня отримав. Дякую. Вийшло непорозуміння з магазином, бо терміни називались з запасом, а насправді відправили раніше. Перепрошую за негативний відгук.
31 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «CAN.UA» відповів на коментар Sergiy
Добре, що все добре! Сергію, дякуємо за Ваш коментар! Хай Вам щастить! З Новим роком!
2 січня 2024 Відповісти
Ironhide рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач Silicon Power Ace A55 128 GB (SP128GBSS3A55S25), Замовлення №541411

Уточнив наявність, замовив, та через декілька годин отримав на руки з чком та гаратнійкою. Дуже оперативно. Дякую Вам!
Відповідь представника «CAN.UA»
Ironhide, ми не очікували на Ваш новий відгук так скоро, але як приємно отримати відчувати Вашу підтримку напередодні Нового року! Ми щасливі, що Ви залишаєтеся з нами так довго і що Ви задоволені! Ми неймовірно вдячні Вам за довіру і прихильність, за Вашу незмінно щиру і сильну підтримку. Нам пощастило з Вами. Дуже. Щиро і сильно бажаємо, щоб Новий рік був щедрим до Вас на подарунки долі: очікувані і неочікувані, щоб всі Ваші наміри і бажання втілювалися у життя швидко, легко і красиво. Щоб незважаючи на всі труднощі, 2024-й був для Вас щасливим. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Обіймаємо! Все буде Україна!
9angelica рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Навушники BEYERDYNAMIC DT 770 Pro Black Edition 250 ohms (718718), Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 770 PRO LB 250 Om Black Edition (718718), Замовлення №541270

Відповідь представника «CAN.UA»
9angelica, ми дуже щасливі, що Ви задоволені! Дякуємо за довіру і чудові добрі слова підтримки! Нам дуже приємно! Бажаємо щасливого Нового року і здійснення всіх Ваших, мрій, сподівань і планів! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
vingood рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Кабель UGREEN HDMI v2.1 1м Black (80401, Замовлення №539797

Замовляв hdmi-кабель, дуже швидко відправили накладеним платежем на Нову Пошту. Все сподобалось, рекомендую!
Відповідь представника «CAN.UA»
vingood, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Ми чекали на Ваш лист дуже. Радіємо, що Ви задоволені і сподіваємося, що так буде завжди! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
LaggyDoggy не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Корпус Fractal Design Pop Air Black Solid (FD-C-POA1A-01), Блок живлення MSI MPG A1000G PCIE5, Відеокарта XFX Radeon RX 6950 XT Speedster MERC 319 (RX-695XATBD9), Замовлення №525497

Відповідь представника «CAN.UA»
Ktiar, нам дуже шкода, що Ви розчаровані і що за 6 років наших добрих відносин Ви вперше знайшли привід для відгуку, і цей привід - не радісний. Вибачте нас, будь ласка. Ми дуже вдячні Вам за довіру, багаторічну прихильність і рекомендації друзям. Тим не менш, ми здивовані і не очікували отримати від Вас цей відгук. Чому? Ми отримали саме це Ваше замовлення 28 серпня 2023, тобто з моменту отримання Вами замовлення і тестування відеокарти пройшло більш ніж три місяці. Так, ми можемо підтвердити, що після встановлення обмін чи повернення відеокарти, як і більшості комп'ютерних комплектуючих, можливий лише після тестування у сервісному центрі і виявлення негараздів у роботі чи браку. На жаль, ми не можемо приймати рішення стосовно незадовільної роботи товарів на відстані. Жоден лікар не візьме на себе відповідальність поставити точний діагноз без особистого огляду, зі слів пацієнта, по відеозапису. Ми не знаємо інших магазинів, які погодяться за таких умов одразу обміняти відеокарту, яка була у використанні (навіть один день) і робота якої не сподобалася. На жаль, тільки по відеозапису ми не можемо надати точну причину саме такої роботи відеокарти. По-перше, шум може бути пов'язаний із особливістю саме цієї відеокарти, по-друге - це може бути брак. Підтвердити, який саме з варіантів відноситься до Вашої відеокарти, можна тільки протестувавши її у нашому сервісному центрі. При відсутності браку повернення чи обмін неможливий, якщо брак буде виявлений - звичайно так: обмін, повернення - будь-що на Ваш розсуд. Якщо Ви відчуваєте, що зробили невдалу покупку, тобто купили не найкращу за якістю відеокарту, від якої не можна очікувати більшого, то так, можливо, перепродаж є кращим рішенням, хоч і доволі незручним для Вас. Якщо у Вас є підозри щодо браку відеокарти, то нам дуже шкода, що Ви зробили передчасні висновки щодо нашого небажання допомогти Вам. Нам шкода, що Ви не спробували. Протестувати і зробити висновки на відстані, допомогти - неможливо. Сподіваємося, Ви розумієте нас. В будь-якому разі, вибачте, що ми маємо відношення до Вашого розчарування і не дуже приємного настрою. Ми розуміємо, що Вам не хочеться втрачати час на можливо марні сподівання і поштові подорожі відеокарти, але ми пропонуємо Вам все ж таки надіслати відеокарту нам для діагностики. Це абсолютно законне право - бути впевненим у тому, що відеокарта не має заводських пошкоджень чи браку. Гарантійні зобов'язання існують саме для таких випадків. Будь ласка, подумайте і прийміть рішення, яке задовільнить Вас. Залишаємося на зв'язку. Все буде добре. Все буде Україна!
Висновки зроблені не передвчасно, я вам написав в телеграм з відео проблеми, ви написали, що це нормально, ви можете відправити на діагностику, але вона не знайде проблем. Це ви зараз тільки пишите, що можливий брак і треба розбиратися :) Не бачу сенсу витрачати на це час та гроші, якщо ви напряму мені написали, що це норма і обміну не буде. Дякую за відповідь, але я просто більше нічого у вас купувати не буду, залишаюся тільки з магазинами, які клієнтоорієнтовані і у яких немає проблем з обміном/поверненням товару.
23 лютого 2024 Відповісти
Anat Grigor рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: сборка компьютера , Замовлення №20450821954924

Відповідь представника «CAN.UA»
Анатолію, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Радіємо, що Ви задоволені покупкою і нашим сервісом! Хай Вам щастить! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Все буде Україна!
Антон Батюк рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: BASEUS Lite Series 4-Port Type-C Hub Adapter Black (WKQX030401), Кабель UGREEN US284 USB-A to Type-C QC3.0 1м Black (50941), Кабель USB Type-С UGREEN US176 USB 2.0 to USB Type-C Cable Nickel Plating Aluminum Shell 2m Black (20857), Замовлення №537323

Чудовий магазин, тільки приємні враження. Рекомендую!
Відповідь представника «CAN.UA»
Антоне, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Як приємно! Як надихаюче! Дякуємо і щасливі, що Ви задоволені. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Oleks_V рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Жорсткий диск WD Ultrastar 7K2 HUS722T1TALA604/1W10001, Замовлення №536883

Відповідь представника «CAN.UA»
Oleks, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Нам дуже приємно, що Вам у нас сподобалося! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Дмитрий Дон рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Миша ASUS TUF Gaming M3 GEN II Black (90MP0320-BMUA00), Замовлення №536529

Як завжди Магазин на найвищому рівні. Дуже приємно, що з роками не втратили професійності і лише збільшили список товарів доступних до замовлення.Так тримати !
Відповідь представника «CAN.UA»
Дмитро, як приємно читати Ваш лист! Листи від клієнтів, які з нами безліч років, завжди викликають саме таку реакцію: ніби ти відкриваєш поштову скриньку, а там - листівка від друга дитинства. Кілька слів, але ефект вражаючий! Це завжди несподівано і завжди викликає найтепліші почуття і спогади. У кожного з нас є такі друзі. І можливо, саме зараз час надсилати один одному такі листівки. Взимку це найкращий засіб від вірусів і без обмежень по сезону - гарантія чудового настрою! Дмитро, ми дуже вдячні Вам за довіру, підтримку і теплі дружні обійми! Для нас це важливо. Як найкраща нагорода. Намагатимемося берегти Вашу довіру і віру в нас. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Обіймаємо! Все буде Україна!